Skocz do zawartości
Zetor-Team-7711

Przełącznik kierunkowskazów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam problem ponieważ chciałbym zamontować przełącznik kierunkowskazów, ale problem w tym że nie mam kostek ponieważ mam przerobioną instalację i czy ktoś by mógł opisać kolory kabli i ich znaczenie?? 

Tylko,że niektóre instalacje mają inny kolor zależy czy jest nowa czy stara instalacja(kilka lat) najlepiej sobie sprawdzać próbówką lub czymś w tym stylu Jak coś to pisz :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Radekk    154

Witam 

Zrób zdjęcie jak to masz przerobione,jakie kolory masz postaram się pomóc opisać.

locke    291

No to dowiedziales sue że są różne kolory kabli. Wykaż się sam popatrz gdzie który kabel jest od czego.

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Radekk    154

To w końcu jaki masz problem bo nierozumiem?   W innym temacie napisałeś ,że sam robiłeś instalacje bo taniej a teraz nie możesz  dojść do ładu.   Chcesz mieć opis który kabel jest od czego , przy włączniku czy od strony wiązki z ciągnika?

jacus    95

jedna kostka jest od swiatel dlugich i sygnalu a druga od kierunkowskazow i awaryjnych, wkladasz biala kostke do bialej a niebieska do niebieskiej ,  jesli masz pokombinowane to jak ktos ci poradzi ktore kable sie lacza  z ktorymi jak nawet w oryginalnej instalacji kolory nie zgadzaja sie ze schematem[ w ostatnich latach produkcji], szczegolnie ze czesc kabli do od awaryjnych jest zmostkowane i wraca z powrotem do tej samej kostki. w wolnej chwili popatrze dokladnie jak to wyglada.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się