Skocz do zawartości
marianekkk

Szlif wału do C-355

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-355

Wiadomość z agroFakt.pl

balcerek1    91

No nowy dobry wał z Tyczyna 950 bo te badziewia za 700 stów wraz z panewkami to tylko jak ciągnik idzie na sprzedaż. :D .

lew908    208

tylko weź pod uwage że oprócz szlifu bedzie potrzeba tez z tego co słyszałem ok 40 litrów ropy

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

romek6340    203

No nowy dobry wał z Tyczyna 950 bo te badziewia za 700 stów wraz z panewkami to tylko jak ciągnik idzie na sprzedaż. :D .

Tanio coś. Jak kiedyś ceny sprawdzałem to gdzieś od 1200-1300 zł się zaczynały.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/strazospbrzeziny/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mmaarrcciinn
      Sprzedam maskę do ciągnika Lamborghini Lampo/ Same Roller
    • Przez BorzymowiceTeam
      Witam!
      Kupię zwolnicę do Ursusa 4011 po prawej stronie.Nie uszkodzona cena.
      Od Borzymowic 20km.
      Odpowiedzi poproszę w komentarzach z zdjęciami
    • Przez stage99
      Witam.Posiadam Zetora Proxima 90 Power i od niedawna elektrohydrauliczny rewers ulega awariom,a dokładniej nie za każdym razem można cofać.Zetor jest z 2013R,Odpowiada za to moduł podłączonny kostką na 4 piny, dostanę taki moduł?Nie wiem jak to dokładnie się nazywa.
    • Przez bel920
      proszę o opinie części z tej firmy , zamierzam kupić atak do mf ale chcę wiedzieć czy kasy w błoto nie wydam
    • Przez adriian
      Witam. Mam pytanie posiada może ktoś z was części do New Holland 8670 - 1997rok, albo wie kto może mieć ? Interesują mnie tryby do skrzyni biegów.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.