Skocz do zawartości

Polecane posty

Janek313    11

witam!

zepsuł mi się opryskiwacz a konkretnie to wtyczka od czujnika prędkości po rozebraniu zostały 3 kable jeden czarny,niebieski,brązowy jak je podłączyć według instrukcji to były podłączone 2 pod mase i brązowy pod odbieranie impulsów jak bym podłączył brązowy kabel pod odbieranie impulsów ale jak te 2 podłonczyć może jeden pod mase a drugi pod 12v?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taa, dwa do masy, na pewno by to działało. Brązowy zasilanie, czarny sygnał, niebieski masa. 2 sekundy szukania w google, a założenie tematu pewnie 5 minut. Lenistwo nie zna granic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dami21
      jaka jest cena opryskiwacza krukowiak apollo 1500l z hydraulicznymi lancami i resztą bajerów
    • Przez Adam521
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy istneje jakiś sterownik, elektrozawór czy coś takiego który by umożliwiał wysuw siłownika hydraulicznego zgodny z aktualną prędkością maszyny.
    • Przez xpiter14x
      Witam serdecznie. W ostatnim czasie nabyłem ciągnik Massey Ferguson 235 rocznik 1990. Zauważyłem, że posiada on tylko WOM niezależny włączany dźwignią na dół (taki sam ciągnik znajomego, ten sam rocznik posiada WOM niezależny załączany dźwignią do GÓRY (odwrotnie niż w moim) i WOM zależny załączany dźwignią w DÓŁ). Ponadto w porównaniu do ciągnika znajomego WOM w moim kręci się dużo wolniej. Może i ma 540 obrotów ale przy ok 2200-2300 RPM, gdzie w innych Fergusonach te obroty osiągane są przy 1800-1900 RPM. Czy spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem? Czy jest to fabryczna "wada", czy może być coś uszkodzone? Proszę o pomoc.
    • Przez krzychu652
      Witam:) Od czego zależy, to że w jednych belarusach predkość obrotowa 540 WOMu jest osiągana przy 1632 obrotach silnika a w innych przy 2081? Bo przy tych nizszych jest np w belarusie 952, a przy tych wyższych np 920 czy 820. Od czego to zależy? Skrzynia 14/4 czy 18/4? Czy może załączanie elektrohydrauliczne?
    • Przez matik9972
      Witam. Mam pytanie jaka jest dopuszczalna prędkość jazdy przy zmianie kierunku jazdy rewersem? Z góry dziękuje.