Skocz do zawartości
damian1297

Pryskanie Randaprem

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Fider    0

Smiało możesz również praktykować pryskanie Roundapem po siewie, bezpośrednio przed wschodem roślin (które chcesz ochronić) aby spalić chwasty, które wzeszły wcześniej.

tomek84pl    4

Smiało możesz również praktykować pryskanie Roundapem po siewie, bezpośrednio przed wschodem roślin (które chcesz ochronić) aby spalić chwasty, które wzeszły wcześniej.

Jak lubisz ryzykowac to mozesz dawac glifosat przed wschodami ale deszczyk po zabiegu i mozesz sie pozegnac z roslinami wschodzacymi.

Duzo bezpieczniejszy ale drozszy jest Reglone, nie ma ryzyka ze przypalisz rosliny tuz pod ziemia.

DUCH1986    3

Jak lubisz ryzykowac to mozesz dawac glifosat przed wschodami ale deszczyk po zabiegu i mozesz sie pozegnac z roslinami wschodzacymi.

Duzo bezpieczniejszy ale drozszy jest Reglone, nie ma ryzyka ze przypalisz rosliny tuz pod ziemia.

Ja pryskam ziemniaki 1-2 dni przed wschodem i nic im nigdy sie nie stało więc nie wiem jakie to ryzyko :D Roundap jest pobierany tylko przez części zielone rośliny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KajtekDiego
      Jak pryskacie swoje silosy zbożowe? Jakich masek przeciw gazowych używacie?
    • Przez AgroSikora
      JAKIE DAWKI CIECZY STOSUJECIE W ZABIEGACH AGROTECHNICZNYCH?

- możemy podzielić się także informacjami jakie stosujemy dysze ,adiuwanty i kondycjonery wody.
    • Przez BaszaPasza11
      Witam. Mam ważne pytanie, a ono dotyczy czy można skracać pszenicę ozimą środkiem Adama 725SL podczas dużej suszy na polach? U nas nie pada od około 3 tygodni. Ziemia jest bardzo sucha, a zboże jest w tej fazie co należało by wykonać zabieg skracania. Pytam, ponieważ pierwszy raz stosuję ten środek i mam wątpliwości. Od razu wszystkim dziękuję za pomoc
    • Przez mausik1234
      Witam, chciałbym zapytac chodowców ziemniaków jak pryskają swoje pziemniaczki.Mam koło hektara vinetty i planuje skorzystać z schematu PLonovit ziemniak czy doradzi ktoś coś? Z tamtego roku zostało mi około 5l Foliq mikro czy da radę jakoś to połączyć ?? Mam tez 30 ary ziemniaka wczesnego denara. tam dałem trochę inaczej bo spryskałem już moncznikiem i siarczanem magnezu za tydzień wrzucam infinito + foliq + potas i magnez a konkretnie basfoliar aktiv, doradzi ktoś coś czy takie połączenie jest ok ?? 
      A tu wrzucam cykl jaki planuje na vinette czy nie za dużo będzie?? ewentualnie mogę wrzucic foliq mikro zamiast czegoś??? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.