Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz002

Nowa kabina - ZO56

Polecane posty

mateusz002    0

Witam

Z góry mówię jeśli zły temat proszę o przeniesienie.

Mam na oku ładnego supra do kupienia lecz bez budy, i tu zaczynają się schody bo interesuję mnie tylko i wyłącznie z kabiną a nie wiem czy da radę do każdego założyć.

Oto jego fotka

170173277_4_644x461_bizon-zo56-super-rolnictwo.jpg

Jeśli się da to w jaki sposób, trzeba wycinać te rurki ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Gość ROTODISEL
      Przez Gość ROTODISEL
      Mam pytanie- na tabliczce jest wbite i240obr/min a wałek wom ma 540  czy mogę podłaczyć bezpośrednio dowalając jedynie więcej obrotów śilnika i niebawic sie w przekładnie pasowe?dodam pompa nowa z deklami na wlotach zalana olejem leżała od 90tych w magazynie plomby i fabryczna farba nawet na kole pasowym.Prosze o porady
    • Przez yacenty
      Jakie zagrożenia czyhają obecnie na zboża? jak właściwie wyznaczyć termin zabiegu T2? jaką ochronę zastosować, by zwalczyć choroby i zwiększyć plony? 
      Na te i wiele więcej pytań odpowiemy podczas specjalnej prezentacji online poświęconej ochronie liścia flagowego i podflagowego.
      Tylko na AgroFoto.pl: Ochrona liścia flagowego - nowa substancja czynna, nowe możliwości.
      Czwartek 10.05, godz. 20:00
      Poprowadzi Adam Szepiela, Ekspert ds. fungicydów w zbożach z firmy SYNGENTA
      Bądź tam razem z nami!
      Załóż słuchawki, usiądź wygodnie w fotelu i dowiedz się jak właściwie chronić liść flagowy i osiągnąć wysokie plony.
      Link do pokoju webinaryjnego: https://agrofoto.clickmeeting.com/ochrona-liscia-flagowego-nowa-substancja-czynna-nowe-mozliwosci

• Przez Ambitny657
      witam, kupię nowa prasę do 80 tys brutto? będzie robić sianokiszonkę oraz słomę, nie chce stałokomorowej. wie ktoś coś ?
    • Przez Darek914
      Witam mieliście co takiego w bizonie.Jak kosisz pod wzniesienie obroty stoją na silniku 2000- 2100tak jak po wino a jak jedziesz ze wzniesienia to warjują na 2800.Tak samo robi sie jak wjedziesz w zboże to jest ok a jak wyjeżdzasz to znowu wskakują do maxa prawie.co to morze być pompa,czy cos innego?
    • Przez wojtek4321
      Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam Zetora 10540 i rozwaliłem przy nim dach nie da się naprawić problem polega na tym że nie mogę nigdzie dostać takiego dachu może ktoś ma taki dach na sprzedaż lub wie kto ma lub ma jakieś informacje gdzie mogę dostać taki dach . (Może wie ktoś czy udało by się założyć od forterry w ostateczności gdzyz ten mój jest tak uszkodzony że leje się do srodka podczas deszczu )

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.