Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz9255    0

witam ,tak jak w temacie mam problem z przednią osią gdy mam włączony napęd i skręcam w lewo lub prawo jadę to strzela i szarpie most jest to dosyć głośne a jak wyłączę napęd jest okey ,proszę o pomoc i z góry dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

scott11    0

Pewnikiem masz wypracowane tulejki pomiędzy wałkiem przedniego mostu i skrzyni . Frezy na tulejce uległy zużyciu . Powinny być ich 2-ie sztuki , obstawiam tą z przodu na linii przedni most - wałek napędowy idący pod silnikiem . Wyjęcie banalnie proste , tylko koszt około 400 PLN .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andrzeju207
      Witam! Panie i Panowie mam problem z miniładowarką. 2 lata temu kupiłem ją od handlarza i teraz zaczęła się sypać... Mianowicie padła pompa hydrauliczna, ukręciła się półoś napędowa i zmieliło ząbki w piaście koła. Problem w tym że nie mogę znaleźć części do niej. W modelu 916-917 jest wał napędowy przekazujący napęd z jednej osi na drugą, u mnie są tylko hydromotory tak jak w modelu 912 - 914 oraz wogóle inny kształt półosi napędowych względem modelu 916 a 912. Moje pytania są następujące: - czy ktoś posiada katalog części do modelu 912? Na stronie weidemann niestety są tylko katalogi do modelu 915, 916 i 917, - różnice między wersjami d/m, a d/p bo z tego co zauważyłem wersje d/m posiadają rozdzielacz za kierownicą a d/p z prawej strony przy kierowcy, - jaki rodzaj pompy hydraulicznej posiadały tego typu maszyny mianowicie czy były to tylko pompy zębate podwójne czy pompa tlokowa i zębata? Znalazłem pompę hydrauliczną na stronie hylmetu tylko nie wiem czy jest to pompa jedynie do obsługi hydrauliki czy też napędu Link :http://hs.hylmet.pl/pompa-podwojna-do-ladowarki-weidemann-912-916-917-1202dr-1302dm-1502dr-p-297.html Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam
    • Przez ADIOJCIEC
      Witam mam taki problem z ehr w mf374s że nic nie działa ani nie podnosi ani nie opuszcza świeci się tylko cały czas kontrolka czerwona na panelu sterowania przejrzałem instalacje zasilanie jest jakieś pomysły ktoś ma? 
    • Przez norbert098
      Witam może ktoś wie co się stało. Podczas jazdy ciągnikiem nagle coś strzeliło pod maską i ciągnik odrazu zgasł. Po próbie odpalenia ciągnik nie chce zapalić tylko słychać jak stuki, trzeszczenie jakby w silniku.
    • Przez kisterek96
      Witam mam problem z odpalniem Massey F. 6480 150 km na silniku Perkinsa na elektronicznej pompie mianowicie palił do konca wstawiłem go do garażu i nie odpala już po tym czasie ani razu.
      Wyskakujące błedy: 
      E1077
      E723
      E174
      Co to może być czy ktoś miał podobny problem. 
    • Przez Michalkowalczyk
      Witam. Wymieniając sprzęgło w moim mtz d50 postanowiłem wymienić uszczelnienie miski olejowej oraz zajrzeć do panewek oi przy okazji wymienić pompę oleju... Okazało się że panewki są porysowane i więc zakupiłem według symbol (wal po pierwszym szlifie wg symbolu na panewkach) po założeniu nowych panewek nie skrecając miski olejowej nie mogę zakręcić wałem (wtryski wyjąłem aby lżej się kręciło )... Pomocy!!! 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.