Skocz do zawartości

Polecane posty

MichalAlone    0

Siemanko :) Nie dawno ojciec przepisał mi gospodarkę.Uzyskałem 100 tys dopłat poszukuje dobrego używanego ciągnika o mocy do 100-170 KM i pługu 4 skibowego
obracanego.mam 20 ha pola ale moa zamiar do kupić jeszcze 50 ha 

Darekpol    12

Siemanko :) Nie dawno ojciec przepisał mi gospodarkę.Uzyskałem 100 tys dopłat poszukuje dobrego używanego ciągnika o mocy do 100-170 KM i pługu 4 skibowego

obracanego.mam 20 ha pola ale moa zamiar do kupić jeszcze 50 ha myślałem o http://otomoto.pl/massey-ferguson-8240-powercontrol-8220-8250-A429707.html i http://otomoto.pl/plug-4-skibowy-obracany-kvernerland-okazja-A440670.html powiedzcie czy to się opłaca a jak nie to podajcie lepsze ciągniki i pług.

kolego...ile masz lat? 14 skonczyles? Kto Ci to 100 tys doplat przyznal? Bo o ile wiem beda listy rankingowe dopiero na MR. A co do ciagnika, ten co masz Ci wystarczy. Najpierw dokup te 50 ha, potem kupisz ciagnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wakacje się zaczęły hahaha

Pablo44    10

Dopłat-y chyba :huh: i to za ziemię raczej pewno bo inaczej tego nie widzę że by z innych jakich środków czy pomocy inijnych... :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego jeśli myślisz o tak dużym ciągniku na 20 ha :) to coś tu nie gra.

Ja na 50 ha chcę 150km i to już będzie świat i ludzie. Będzie również możliwość rozwinięcia skrzydeł myśle że jak dobrze pójdzie do max 100 ha noo może trochę więcej.

Ale jeśli ty chcesz kupić ciągnik 200 km na 70 ha to albo jesteś jeszcze za przeproszeniem głupi albo za młody.

Na te 20 ha to spokojnie starczy Tobie np 360 3p lub w ostateczności coś z serii 9 Ursusa :)

Pozdrawiam.

Jeśli uważacie że moja wypowiedz była dobra/mądra to prosiłbym o zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje ale motywuje :)

• Like 3

Ksw512    0

Moim zdaniem trochę za dużą moc chcesz jak na taki areał ale jak chcesz. O to maszyny które  są warte zobaczenia: 

Case mx 135

New holland tm cała seria....

Same antares 130 

Deutz agrotron (te starsze)

Valtra 8150 

John deere 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.