Skocz do zawartości
tractor560

Jaka prasa?

Polecane posty

tractor560    3

Mam pytanie. jaką prasę rolującą wybrać do 30 tyś (oczywiście nie nową) najlepiej zagraniczną. będzie ją ciągał Mf 560 a za rok jakiś nowy 90-konny. Proszę o propozycję. :D

New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

tractor560    3

o co ci chodzi bo nieogarniam ?

o co ci chodzi bo nieogarniam ?

New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Ecopiotr    105

Antoniemu chodzi o wielkość beli. Jeśli poszukasz w Prasy - Rolujące, to znajdziesz odpowiedź.

Koledze chodzi o rozmiar belki albo konkretniej o to czy prasa ma być stałokomorowa czy zmiennokomorowa i co masz zamiar belować.

Bartekj1994    119

Jeśli kupujesz prasę uzywaną to polecam pasową a najlepiej pasowo walcową. Jak podkręcisz na zaworach to w belke ręki nie wsadzisz a nie jak w naszych polskich sipmach gdzie środek balota wylatuje jak przewieziesz ją pare razy turem. Po za tym takie prasy zazwyczaj są zmiennno komorowe i możesz np kiedy masz w do prasowania mokre siano to zmniejszyć balota wtedy sprzęt nie dostaje tak po d*pie i człowiek ma lżej kiedy musi np taką bałdę przewrócić.

Za te pieniądze polecam taką http://olx.pl/oferta/prasa-new-holland-648-croptocutter-siatka-noze-john-550-krone-claas-CID757-ID3VRuz.html#9ec03981fe

tractor560    3

mi chodzi o walcówkę 120x120 może claas rolland 46 rc

New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, długo zastanawiałem się nad hodowlą drobiu i jednak zdecydowałem że to nie dla mnie. Zdecydowałem się postawić otwartą oborę na około 40 sztuk bydła mięsnego w 2 lub 3 grupach wiekowych. I teraz nie wiem czy kupić od razu simentale, czy może na start jakąś mniejszą/mniej wymagającą rasę typu angus lub hereford? Za wszystkie wskazówki dziękuję.
    • Przez Olka7863
      Witam czemu niechce sie otwierac prasa metal -fach podpieta do belarusa ?
    • Przez Kondzio342
      Witam Jestem zainteresowany zakupem Bina na zboże chodzi o ladownosc okolo 20-30 ton. Jakiego wybrac producenta zalety i wady. Jaka firme montujaca wojewodztwo łódzkie. Moze ma ktos jakieś namiary. Prosze o propozycje i opinie.
    • Przez Kędzior11
      Jaką prasę polecacie do ciągnika 90KM Głównie do słomy

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.