Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vinchee

Praktyki projektowe.

Polecane posty

Vinchee    7

Witam,

Muszę odbyć praktyki w firmie (w biurze projektowym) związane z projektowaniem części, maszyn, oprzyrządowania technologicznego, narzędzi specjalnych, wyrobów prototypowych w zakresie mechanicznym, hydraulicznym i elektrycznym oraz automatyką i sterowaniem. W związku z tym, moim pytaniem jest czy znacie i polecacie jakieś firmy, biura projektowe zajmujące się tym w okolicach Mławy, Olsztyna, Elbląga, Ciechanowa oraz Gdańska?

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza!
Sprzedam: Mercedes'a ML 320 CDI 2010r.

MF2007    1

Witam.

Ja robiłem w Ursusie w Chełmnie. Głównie produkcją części się tam zajmują. Jak dobrze pamiętam to 3 tygodnie robiłem w biurze projektowym, a jeden u technologa. Projektują tam na Solid Edge. W sumie szybko się da z Inventora przestawić.

Dla Ciebie pewnie troche za daleko by było.

Pytałem też w Uni Grudziądz ale tam nie chcieli akurat jak ja szukałem.

Słyszałem też, że ktoś w POM Brodnica robił z moich znajomych ale to z TRIL, a nie MIBM.

Vinchee    7

Dzięki za odpowiedź. Praktyki mam już załatwione i to w nie byle jakiej firmie. :) Będzie dobry wpis do CV. :D

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza!
Sprzedam: Mercedes'a ML 320 CDI 2010r.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotr102
      Witam jestem studentem zootechniki 3 rok szukam ciekawego miejsca do odbycia praktyk zawodowych najlepiej przy bydle ale jestem otwarty na inne propozycje. Chętnie wyruszył bym gdzieś w Polskę mam nadzieję że ktoś pomoże mi coś ciekawego odszukać a może ktoś zgodziłby się na odbycie praktyk u niego z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez wojno33
      Witam, orientuje się ktoś z Was, czy w Płockiej fabryce New Hollanda jest możliwość odrobienia praktyk zawodowych, kierunek mechanika i budowa maszyn?
    • Przez MF5435
      Witam.
      W najbliższym czasie, tzn na początku czerwca, jest wyjazd do USA na praktyki ( na 1 miesiąc).
      Praktyki organizowane są najprawdopodobniej przez Izbę Rolniczą. Na te praktyki jadą uczniowie/studenci, z całej polski, m.in. ja , jako jedyny ze swojej szkoły.
      Stąd moje pytanie do was , czy ktoś z was też się tam wybiera ? , bo jak wspominałem wcześniej ja jadę sam ze swojej szkoły i tak trochę przykro tak samemu... i mam nadzieję że znajdą się jakieś osoby do towarzystwa..

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.