Skocz do zawartości
dawid2277

gołębie pocztowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gołębie
dawid2277    0

Jestem młodym chodowcą i czy mógł by ktoś znający się na chodowli i lotowaniu gołebi pocztowych opisać cały charmonogram zabiegów i przygotowań do lotów rozpołodu i po lotach ( młodych i starych ) szczepienia, karmienie itp. i jeśli można to nazwy tych preparatów lub karm z góry dzieki :D

Edytowano przez dawid2277

boku27    222

Ci najlepsi nie zdradza swoich metod. Mam znajomego który ma bardzo dobre wyniki to jak opowiada o krzyżówkach po gołębiach wartych kilka tys. euro to włosy się jeżą na głowie. Drogie hobby i tylko na młodziakach idzie zarobić bo na pucharach to słabo. Czasem parę zł nagroda lub pasza. ;)

keysse    0

Witam potrzebuję szybką odpowiedź, choć nie wiem czy ktoś tu zagląda, więc chodzi mi o to czy podaniu ronidazolu gołębiom, jest przewidywany jakiś okres karencji konsumpcyjnej? Dałam lek młodym a zapomniałam, że jest tam kilka na rosołek i teraz nie wiem czy mogę je ubić czy muszę odczekać jakiś czas, ale też nie wiem jaki, jeśli ktoś jest w temacie bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

Wiadomość z agroFakt.pl

maroon88    0

A czy ktoś kto się orientuje może napisać czy takie gołębie da się używać do przemytu fajek od ruskich?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się