Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzeniek

Amazone ZA X-PERFECT 1200

Polecane posty

krzeniek    6

Witam zakupiłem taki rozsiewacz i mam kilka pytań do użytkowników takiego sprzętu .

-jak się sprawdza i dolewa oleju do przekładni bo niema tam korka spustowego i wlewowego

-po co z prawej strony jest taki niby zsyp z Kwasówki pociągany za linkę

gdzie można dostać tabele wysiewu do niego

-

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil07147    8

nie ma za co na stronie info amazone znajdziesz wszystko na temat ich produktów... wchodzisz pobierasz drukujesz kupujesz oprawę i masz książkę z tabelą wysiewu czy instrukcje obsługi a na allegro wołają po 50 zł w górę...

Właściciele Massey Ferguson wpisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50935-klub-wlascicieli-massey-ferguson

krzeniek    6

miałem walnięty uszczelniacz na wałku napędowym i olej wyleciał wymieniłem uszczelniacz i dolałem oleju przez jedną ze śrubek pokrywki górnej teraz chodzi ciszej pozatm sieje super też masz taki lub podobny model :D :rolleyes:

kamil07147    8

chciał bym taki mieć ja mam stary za-e o takim jak Twój to mogę pomarzyć :D bezawaryjnej życzę a co do siewu to to masz racje marka robi swoje stare jak i nowe jeśli są w dobrych rękach to długo będą dobrze pracować

Właściciele Massey Ferguson wpisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50935-klub-wlascicieli-massey-ferguson

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Poznaniak
      Prosze o porade co moze byc przyczyną
      Ciagnik 3p stracił moc i wieksze obroty, pomyslałem zapchany filtr paliwa i wymieniłem go niestety po ok 200m ciagniecia zapala ale na gaz reaguje jakby z opuznieniem i tylko wkreca sie do 1200 z komina nie dymi nie widac bynajmniej.
      wiec odkrecam głowice ale uszczelka cała, zmieniam ja , wtyski do spradzenia i tez dobre  rurki przedmuchałem ,składam do kupy i to samo 200m ciagniecia luzujac wtryski aby odpowietrzc i jak juz wkoncu zapali to chodzi ale tak samo ze nie wchodzi na duze obroty, próbuje odłączyc waz od filtra powietrza ale w niczym nie pomaga, na zapalonym luzuje pokoleji wtryski i sika z kazdego. chodzi cały czas ale po zgaszeniu nie ma mowy o odpaleniu z rozrusznika
      Odkreciłem pompe wtryskowa i chce zawiesc do sprawdzenia jeszcze nie rozbierana a tam jest tez chyba jakies sitko filtr?
    • Przez Niewiem10
      Witam,
      Dokonałem niedawno zakupu siewnika Amazone D8 Super, no i niestety mam problem jak się do niego zabrać. Wcześniej siałem poznaniakiem, więc istnieje trochę przeskok technologiczny Na razie nie mam zamiaru korzystać ze znaczników i ścieżek technologicznych, czy w takim wypadku muszę ustawić na jakąś konkretną cyferkę, aby nie załączały mi się ścieżki automatycznie? Jeżeli tak to na jaką? Do tej pory nie podłączałem nic pod hydraulikę.
      Prosiłbym o pomoc.
    • Przez KamilMaj
      Witam.jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie a jak nie to pisze nowy temat, przymierzamy się z bratem do zakupu rozsiewacza i na Agro Tech Kielce spodobał nam się Langren 500l dwu talerzowy typu Lej i ciekawi jesteśmy czy to równo rozsiewa i jak się sprawuje czy może lepszym wyborem będzie Stara amazone ZA-E603?
    • Przez Krystian1608
      Witam serdecznie, mam siewnik Amazone D7 3 m. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak ustawić go pod wysianie łubinu żółtego. Łubinu chcę zasiać ok. 180 kg na ha. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję  
    • Przez Konrad2510
      hej mam pytanie, mam możliwość zasiania sobie amazonka 12 rzedowa z gps, koleś mówił że sial qq a teraz sieje buraki.. Sial ktoś może takim siewnikiem buraki? nie za ciężkie ma sekcję i nie posieje za gleboko

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.