Zaloguj się, aby obserwować  
krzeniek

Amazone ZA X-PERFECT 1200

Polecane posty

krzeniek    10

Witam zakupiłem taki rozsiewacz i mam kilka pytań do użytkowników takiego sprzętu .

 

-jak się sprawdza i dolewa oleju do przekładni bo niema tam korka spustowego i wlewowego

-po co z prawej strony jest taki niby zsyp z Kwasówki pociągany za linkę

gdzie można dostać tabele wysiewu do niego

-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

nie ma za co na stronie info amazone znajdziesz wszystko na temat ich produktów... wchodzisz pobierasz drukujesz kupujesz oprawę i masz książkę z tabelą wysiewu czy instrukcje obsługi a na allegro wołają po 50 zł w górę...


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

miałem walnięty uszczelniacz na wałku napędowym i olej wyleciał wymieniłem uszczelniacz i dolałem oleju przez jedną ze śrubek pokrywki górnej teraz chodzi ciszej pozatm sieje super też masz taki lub podobny model :D :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

chciał bym taki mieć ja mam stary za-e o takim jak Twój to mogę pomarzyć :D bezawaryjnej życzę a co do siewu to to masz racje marka robi swoje stare jak i nowe jeśli są w dobrych rękach to długo będą dobrze pracować


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj