Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemek0podlaskie

Renault 105-115km Czy warto?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam zamiar kupić Renówke tylko 105-115km xx.54. jaką polecacie? Jaka skrzynia? I czy wogóle polecacie renówke, czy może jednak postawić na inną marke? Jak z naprawami częściami i ich cena? Cena w granicach 40-50 tysiecy. Pracowałby on w gospodarstwie mlecznym czyli kosiarka, paszowóz,beczkowóz, przyczepa samozbierająca i belownica.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w granicach 40-50 tyś polecam case 5140 . Mocny i oszczędny silnik cumminsa ,półbiegi klima

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żeby koszyczek sie rozsypał to nie wiem co trzeba zrobić :) A tarczki chyba do nowego NH chodzą po 1tysiac sztuka to do tego Case nie sądze żeby wyszły wszystkie 10 tysięc.y.

Jeżeli nie chcesz ciągnika z półbiegami to z Case o mocy 105koni mechanicznych mogę Ci polecić 1056XL, bardzo fajna maszyna. Prosty podnośnik, praktycznie żadnej elektryki, no może oprócz elektrohydraulicznego załączania napędu ale to i w renówce jest, a za te 40 tysięcy to już można kupić ciągnik pod d*pe, siadać, podpinać prase i robić. Znajomy ostatnio kupił za niecałe 40 właśnie 1056, i mówi że w porównaniu do zetora 7245 to niebo a ziemia.

Napisano (edytowany)

No jest taka sprawa, że mam ursusa 1224 i zetora 8111. Sprzedałbym zetorka, ale nie chce kupić drugiego takiego ursusa, bo to mół co zapniesz to pociągnie i sie nie psuje, ale słaby komfort jazdy. Kto ma ten wie, ale złego słowa nie moge powiedzieć. Myślałem tan John deerami także, jak sie trzymają te JD z 80 lat, czy nie ma jakich masowych awarii w silniku lub skrzyni związanych z wadą fabryczną?

Edytowano przez Przemek0podlaskie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować