Skocz do zawartości
matjab6

siewnik ręczny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matjab6    0

Co powiecie o tych siewnikach? Chce nim posiać kukurydze, ogórki i buraki. Dobrze się sprawdzają?

Maroczek1    12

O kukurydzy to nie wiem, ale ogórki i buraki na małym arearze do 2 ha to spokojnie :D Ja osobiście siałem tym siewnikiem zioła (tymianek) na arearze 3 ha, też się sprawdzał znakomicie tylko trzeba było się uchodzić :)

Edytowano przez Maroczek1

s4lim3    2

jeśli chodzi o taki siewnik o jakim myśle, to jak bedziesz siał ogórki dobrze jest wymieszac nasiona np. z ryzem, żeby nie siał za gęsto ogórków bo i tak będziesz musial pozniej przejsc i poprzerywac...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maly123a
      Witam
      Mam  problem  z  siewnikiem  (zaznaczam , że  jestem  nowym posiadaczem  owego siewnika) po  przekręceniu  kołem   tryby sie nie  poruszają łańcuch się  porusza płynnie  tylko zapadka  przezkakuje  co może być tego  przyczyną ? Mam  pytanie  jeszcze  do  czego służy ta  wajha   na  ostatnim  zdjeciu ? Może  ktoś  posiada   instrukcje  obsługi  lub  tabele  wysiewu  to prosiłbym  o wstawkę.

• Przez lukaso111
      Tak jak w temacie interesuje mnie zakup agregatu talerzowego z chydropakiem i siewnik do tego. Mój traktor to ursus 5714 z turem. Nie wiem czy mój ursus podniesie tak owy skład ze zbożem w siewniku. Może ma ktoś podobny skład i mi pomoże. Z góry dzięki.
    • Przez kamil5421
      Witam . Posiadam do sprzedania Siewnik zbożowy stegsted 3m 25 redlic , stan bardzo dobry, redlice nie wytarte , licznik hektarów, znaczniki , grabki zgarniające , Cena 7 000 zł go negocjacji Tel 503-459-794

• Przez Blusik
      Witam 
      Kupię koła stalowe do siewnika konnego ponieważ moje drewniane już popękały najlepiej z wojewódzctwa Ślaskiego okolice Rybnik - Racibórz 
      Kontakt wiadomość PW lub SMS 50305732
      Transport: W własnym zakresie 
      Cena: Jak najmniejsza
    • Przez MichaHara
      Witam wszystkich proszę o podanie producentów i modeli siewników pneumatycznych do zboża o szerokości 4,8m. jedna z takich propozycji to pneusej rs ale chciałbym poznać wszystkie opcje w tej szerokości. potrzebuję go do sćieżek na 24m a chciałbym uniknąć połówek i robienia kazdej śćieżki oddzielnie.