Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Rejestracja przyczepy

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chcialbym sie Was poradzic odnosnie pewnego problemu...

Otoz bylem ogladac przyczepe HW6011 wszystko juz bylo zalatwione przyczepa zaczela wjezdzac na lawete ale w tym momencie spostrzeglem ze w dowodzie rejestracyjnym brakuje dwoch pierwszych cyfr nabitych na ramie i tabliczce .

Pozostale cztery cyfry sie zgadzaly , czy ktos kiedys spotkal sie z taka przypadloscia i czy bedzie problem zeby to wyprostowac i podczas przerejestrowania te dwie cyfry rowniez naniesc w dowodzie ??

Przyczepa jest cala w oryginale od pierwszego wlasciciela na pewno nic tam nie bylo grzebane .

asharot    184

W czasie przerejestrowania problemu nie będzie.

Problem będzie przy przeglądzie technicznym,upierdliwy diagnosta może zatrzymać dowód.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Wiadomość z agroFakt.pl

murtek    122

CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRYJOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET.NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ)TEL. 697 970 169e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Zyzio
      Witam- potrzebuje dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji a przedewszystkim -1- maksymalna masa całkowita, 2- dopuszczalna masa całkowita, 3- dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( bez hamulca ), 4 - dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( z hamulcem ), 5- dopuszczalny nacisk osi przedniej, 6- dopuszczalny nacisk osi tylnej, reszte danych znam- pozdrawiam
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez smykla
      Mam problem z zarejstrowaniem ciągnika mf 3070 został sprowadzony z holandi i tam nie ma tablic i potrzebuje pomocy potrzebuje dane techniczne ciągnika aby go zatablicować. potrzebne mi jest masa własna, wysokość, szerokość,rozstaw osi skrajnych, umiejscowienie silnika, dop. masa całkowita,dop.ładowność. PROSZE O SZYBKIE UDZIELANIE ODPOWIEDZI...
    • Przez Cineek
      Witam, podpiąlem ostatnio MF'a do tandemu i nie ma hamulców hydraulicznych, co może być przyczyną niedziałających? Pozdrawiam!
    • Przez 18mateo18
      witam
      Mam problem ponieważ mój ferguson nie puszcza powietrza z pneumatyki tylko nabije na maxa i ślizga się pasek od sprężarki co jest popsute ????