Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radi18t

części do pługów Wahadłowych

Polecane posty

Radi18t    2

Witam! kupiłem pług Howard swing plow 5-skibowy z plastikiem na odkładniach i w grene powiedzieli mi 500zł za sztuke tej plastikowej nakładki:/

Troche sporo!! czy ktoś z was kupował te nakładki?? moze macie jakies namiary na te częśći?? z góry dzięki!!

jaaro    0

A w jakim sklepie sprawdzałeś bo to chyba trochę drogo. Raczej odkładnia tyle kosztuje a nie nakładka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.
    • Przez farmer120ha
      Chciałbym się dowiedzieć gdzie zaopatrujecie się w części zamienne do swoich Massey Fergusonów..???Gdzie można kupić tańsze zamienniki...?? Prosiłbym o adresy,strony www,numery telefonów...??

P.S Potrzebuje fragmentu maski ("trapez"lewa,dolna,przednia część) do Massey Fergusona 3095!!!PILNIE
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...
    • Przez adamdx18
      Witam 
      Zgłaszam się z pomocą ponieważ poszukuję części do deutz fahra dx 4.50 
      i jeżeli to możliwe żeby było to w obrębie województwa śląskiego 
      za wszelkie namiary oraz pomoc w znalezieniu części bardzo dziękuję  
    • Przez wasil1995
      witam jestem nowy na forum i mam problem, poszukuję części do deutz fahr dx 110 a dokładniej trybu 3 biegu z synchronizatorem,i to tak koniecznie , ewentualnie całą skrzynie od tego modelu w rozsądnej cenie. może komuś zostało to po jakimś remoncie, ewentualnie po rozbiórce ? u handlarzy częściami nic nie znalazłem, niby wszystko sprzedane .. dopiero po nowym roku coś może bedzie.
      ps. potrzebuję taże tarczy hamulcowej prawej oraz mechanizmu blokady tylnego mostu