Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
niki24    3

ja mam rozsiewacz drn kupiony rok temu .tak to jest wierna kopia kuhna tylko z użyciem niektórych polskich części.czy warto?różnica w cenie prawie 100% ja jestem zadowolony ale ma kilka małych niedoróbek.ogólnie to był dobry interes sieje jak kuhn bo łopatki i prędkości są identyczne największa zaleta to wolnoobrotowe mieszadło czyli patent kuhna, co do trwałości powłok to powiem za trzy lata bo rok to za mało na takie wnioski.

Cooler2010    5

Nie wiem jak teraz z ceną ale 2 lata temu kupiłem Rauch'a 700l za 14tys brutto po za tym Promar nie ma zaczepu z tyłu tylko dwie dziury do jego montażu gdzie w Rauch'u jest zintegrowany z ramą także wiadomo że niczego nie wyrwie. A tak po za regulacja wysiewu nie widze większych zmian.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ciekawy111
      Witam przeprowadzam remont  rozsiewacza lejkowego i  nie moge odlaczyc  walka pionowego  i nie moge odlaczyc tarczy rozsiewacza. Na zdjeciach widac  miejsce laczenia i prosze o pomoc czy ktos ma jakis pomysl jak to moge odlaczyc. Uzywalem  odrdzewiaczy i pretu zeby to wybic i nic  nie poradzilo. prosze o  pomoc.
    • Przez rafal11195
      Cześć wszystkim, mam takie pytanie, zakupiłem rauch axis z kompem quantron, tworzy się tam pliki pola, po zrzuceniu na pena, na kompie odczytuje mi ze jest to plik z końcówką ( rozszerzeniem ?) .bin
      Czym powinno sie to otwierac wie ktoś moze ?

• Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .

• Przez simsinek
      Witam
      zwracam się do was z zapytaniem jaki rozsiewacz wybrać?? Napewno AMAZONE tylko zastanawiam się nad modelem ZA-M z komputerem dozującym nawóz do prędkości czy ZA-V z systemem ważenia i GPS. Chciałbym zapoznać się z opinią na temat obu modeli. Z góry dziękuje za pomoc   Zdjęcie dla uwagi