Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

bede kosil 15ha swojego i uslugi razem 100 hektarow raczej pola male srednio po hektarze wiec kombaj z hederem 4.2 do 4.5

Edytowane przez piotrp213
Opublikowano

kolego ja proponuje john deere 1075 >posiadam john deere 975starszy tylko ma stara kabine . posiadam go 8 lat i jestem bardzo zadowolony .Kosilem nim w sezoanach po 120 hektarów .Mam heder 3.6 plus przystawka do rzepaku .Naped hydrostatyczny wygoda bo nie ma sprzegła . Na niego by musial miec okolo 70 tys lub lekko wiekszy on ma 5 wytrzasaczy czesci dostepne wszedzie .A spalanie mojego to 15-18l hektrar , 0:45 min hektar a w wikeszych plytach nawet 0:40 . jak cos to pisz

Opublikowano

Witam chciałbym odświeżyć temat. zaczynam rozglądać się za kombajnem i chciałbym się doradzić. Zastanawiam się nad Claas 208. Mega, Case 527 i NH tx66. Dodam że chce na kombajn wydać Maks 140tys i będzie on pracował na 60 h.+ usługa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Bocian6230
      Planuje zakup kombajnu 1075 i stąd moje pytanie może ktoś takowego posiada do sprzedaży ? Maszyna nie na handel tylko na własne potrzeby , olx i inne serwisy przejrzane ,ale nic ciekawego znaleźć nie można 
    • Przez magdziarz
      Witam serdecznie. Koledzy chciałabym kupić kombajn. Doradzcie co będzie lepsze. Mam na oku jd 1450wts i cws oraz megę 204 i mediona 340. Jestem skłonny ku jd. Tylko różne opinie się o nim słyszy. Co myślicie, pozdrawiam. 
    • Przez zielo0ony
      Witam, chciałbym zamontować do zbieracza warzyw skrętna oś. Maszyna typu amac czy GRIMME gdzie nie ma osi przez całą szerokość maszyny. Są tylko półosie przyspawane do ramy. Problem pojawia się od czego można dorwać w miarę tanio takie zwrotnice. Chodzi o coś w miarę mocnego . Macie jakieś pomysły ?
    • Przez Kolossiwy
      Tak jak w temacie a moje pytanie jak to się sprawdza i konkretnie czy pod koła prowadzące nie dostają się kamienie a jak tak to czy zatrzymuje się taśma bo w hakowy to był problem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v