Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Raczo

Rozsiewacz do NH TL100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Raczo    19

Witam. Jeśli był podobny temat to przepraszam za moją nieuwagę. Jaka ładowność rozsiewacza będzie najodpowiedniejsza do NH TL100, aby było komfortowo, stabilnie i ekonomicznie?

Wiadomość z agroFakt.pl

xerion3800    42

Zależy ile masz ciężarków z przodu. Jak przeglądałem dane techniczne tego niucha to max. udźwig podnośnika to 4500kg. Ale jak mu zapniesz dwu tonowy rozsiewacz czy nie będzie miał za ciężko w polu? Jak chcesz duży rozsiewacz to zastosuj wózek do nie go. Czyli takie coś http://www.agromarket.pl/produkt/podwozie/

Raczo    19

Maksymalny udźwig wg instrukcji to coś koło 5t a w odległości około 60cm od końca cięgieł to plus minus 4t. Na przodzie ma 400kg założone. Myślałem, że te 1,5t to będzie ok. Wózek nie wchodzi w grę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Qba1
      AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL
        - maszyna fabrycznie nowa - pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L - szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy - hydrauliczne otwieranie komór - talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej - w komplecie wałek, sita, oświetlenie - system SBS   Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!   CENA NETTO: 18 700 zł    Odbiór pod Płockiem.   Po zdjęcia i więcej informacji proszę na priv. tel. 500 401 523
    • Przez ciekawy111
      Witam przeprowadzam remont  rozsiewacza lejkowego i  nie moge odlaczyc  walka pionowego  i nie moge odlaczyc tarczy rozsiewacza. Na zdjeciach widac  miejsce laczenia i prosze o pomoc czy ktos ma jakis pomysl jak to moge odlaczyc. Uzywalem  odrdzewiaczy i pretu zeby to wybic i nic  nie poradzilo. prosze o  pomoc.
    • Przez rafal11195
      Cześć wszystkim, mam takie pytanie, zakupiłem rauch axis z kompem quantron, tworzy się tam pliki pola, po zrzuceniu na pena, na kompie odczytuje mi ze jest to plik z końcówką ( rozszerzeniem ?) .bin
      Czym powinno sie to otwierac wie ktoś moze ?

• Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .