Zaloguj się, aby obserwować  
Damiannd94

Wybór uczelni

Polecane posty

Damiannd94    3

Witam Serdecznie!

W tym roku zdałem maturę i zamierzam dalej kontynuować naukę, staję przed trudnym wyborem wyboru dalszej drogi kształcenia. Zamierzam isć na studia zaoczne. Jako że jestem z Warmi i Mazur myślałem nad https://irk.uwm.edu.pl/katalog.php?op=i ... kategoria= . I tu pojawia się pytanie? Opyla się? Uczy(ł) sie ktoś tam? Co myślicie o tym kierunku? Możecie mi coś doradzić? A może jakaś inna szkoła?

Pozdrawiam Damian :)

balantines    0

Kierunek kolego się nie wyświetla.

A co do UWM , jest to perspektywiczna uczelnia, na pewno warto tam iść jeśli chcesz czegoś się nauczyć.

Pozdrawiam

piwex16    34

idz na dzienne bo na zaocznych bedziesz musiała dwa razy wiecej sie uczyc a tak do zobaczysz co to zycie studneta a praktycznie na wiekszosci uczelni tylko 4 dni sie uczysz a 3 wolne :D

Miłość :P

Wiadomość z agroFakt.pl

tespis17    22

Ja polecał bym Ci studia zaoczne i szukać pracy(stażu) i tak Cie to nie ominie.

Tym szybciej tym lepiej. Zobaczysz co to jest własna kasa.

p.s Według mnie studia dzienne są po to aby zmniejszyć bezrobocie w Polsce. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez graaxu
      Witam nie wiem czy dobry dział ale szukam osób które zaczynają teraz 1 semestr na profilu technik rolnik w skk w bydgoszczy. 
    • Przez mickas092
      Z racji powstania działu o szkołach wyższych chciałbym zasięgnąć opinii o w/w uczelni. Jak jest , jaki poziom , na kogo zwracać uwagę , kogo się bać :lol: ??
      Dostałem się na stacjonarne rolnictwo i liczę że w gronie 111 osób z listy nie będę jedynym z AF. Kto się wybiera niech się dopisze
      Pzdr
    • Przez Filipson
      Witam. Mam zamiar iść na studia podyplomowe na kierunek rolnictwo. Czy ktoś z forum studiował na UWMie lub na SGGW ? Gdzie otrzymam więcej praktycznej wiedzy ? 
    • Przez pawel369
      Czy ktoś wybiera się w tym roku na studia podyplomowe z rolnictwa do WSA w Łomży ?
    • Przez Gryzlii
      Witam,
      Czy jest tu ktoś, kto zamierza zacząć studiować zaocznie na kierunku zootechnika?
      Deklarował się ktoś na ten kierunek np. w UPH Siedlce czy UP Lublin .
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj