Zaloguj się, aby obserwować  
cola007

Buraczek czerwony

Polecane posty

cola007    0

Witam jestem tutaj nowy. co to jest za choroba lub jakiego składnika im brakuje post-70361-0-62883400-1373031945_thumb.jpgpost-70361-0-92245400-1373031957_thumb.jpg

Robertkujawy    66

Chwościk poraża liście a tu widzę że korzeń W buraku to wołali czarna nóżka choroba bakteryjna Może się mylę ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

cola007    0

Pryskane były na chwościka 3razy (Dithane NeoTes 75WG 2kg/ha). A moze nie pobiera azotu z gleby?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamilodo12
      Witam ,co według was warto zasadzić na 1ha ziemi? 6klasa pole z dostępem do wody (możliwość nawadniania). Dodam, że na tym samym polu na kolejnym 1 hektarze będą rosły truskawki.  Myślałem nad pomidorami lub fasolą szparagową. Wysłucham wszystkich propozycji i opinii. Dodam, że jestem z Wielkopolski, okolice Konina
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez Poker1904
      Witam. Co jaki czas waszym zdaniem należy rozrzucać obornikpod warzywa (różnorakie). Co roku? Czy może po jakimś dłuższym okresie?
    • Przez Ali0027
      Witam od przyszłego roku mam zamiar zasadzić paprykę w polu koło 2 ha ( brak możliwości nawadniania )
      Może mi ktoś udzielić kilku cennych rad na temat papryki
      1. Czy można sadić paprykę po paryce
      2. Jaka odmiana papryki najlepsza na 2-3 kl,ziemi
      3. Jakie nawozy najlepsze pod paprykę
      4. Jaką ilość papryki można otrzymać z ha

Z góry dzięki za porady.
    • Przez stefek1991
      Witam was mam takie pytanie co sadzicie aby zacząć uprawiać brokuły czy to jest opłacalne? bo słyszałem ze dosyć opłacalne. do chłodni mam blisko wiec nie było by problemu z dostarczeniem ale podobnie tylko trzeba troche zainwenstowac cos kolo 7tys na 1Ha.a srednio sprzedaż z 1Ha 15tys. tak slyszalem ale czy to prawda to tego nie wiem prosze was o podpowiedzi czy naprawde to jest takie oplacalne
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj