Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
baranek0102

Samasz 4.10m zgrabiarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    243

Słyszałem o niej tyle że często potrafi się ten oryginalny wałek przekazujący napęd ukręcić. Po wymianie podobno jest już dobrze. Gdzieś na forum nawet chyba o tym pisało.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

ja posiadam taką zgrabiarkę jak na razie nie narzekam żadnych awarii nie było zgrabiła coś około 50 ha może trochę mniej :D

Podobno sie przekładnie czytałem pier**lą ale od tego że ludzie nie skracają wałków wom:D

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamilrolnik18
      Witam . Od dłuższego czasu oglądam się za kupnem używanej zgrabiarki do sianokiszonki (trawa z lucerna) od szerokości roboczej 3m i więcej do ursusa 360. Będzie to pracować na areale 5 ha  Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej używanej zgrabiarki i jakie polecacie firmy . Mam do wydania nie wiecej niz 4tyś . Byłbym wdzięczny za pomoc :  pozdrawiam 
    • Przez samasz-ekspert
      Co myślicie o serii wozów paszowych OptiFEED? Na zdjęciach największy z serii - OptiFEED 2400HD

• Przez Adasko16
      Witam ,Jaką prase i zgrabiarkę polecacie ? Interesują mnie nowe maszyny . Myślałem nad prasą firmy krone i lely.
      Co sądzicie o nich i które są najlepsze ? Co do zgrabiarek to czy warto kupić pronara zkp 800 czy lepiej kupić jakąś lepszej firmy np. krone , pottinger czy SIP ?

• Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !
      Kupował ktoś może maszyny takie jak przetrząsarka karuzelowa, zgrabiarka, kosiarka dyskowa za granicą ? Chodzi oczywiście o używane.
      Jak było z cenami takiego sprzętu ? Podajcie jakieś strony z ogłoszeniami bo te które przepatrzyłem to nie ma nic w dobrej cenie.
      Dużo kosztuje transport ? Dziękuję i Pozdrawiam ! :rolleyes:
    • Przez igor10246
      Witam w styczniu startują dopłaty do małych gospodarstw i mam zamiar za nie kupić kosiarkę dyskową 2m i pytania mam do użytkowników kilka pytań
      - mam łąki które nie należą do najrówniejszych i która będzie wytrzymalsza
      - która konstrukcja jest mniej skomplikowana ( żebym nie musiał serwisu jakiegokolwiek wzywać)
      - i ogólnie która się lepiej sprawdzi przy bardzo bujnej trawie ( tereny mokre łąki bardzo wydajne )
      mam 3 kandydatów 
      - pronar pdk 210/220
      - samasz samba 200
      - unia group alka L