Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fiolek

amazone d7 4m

Polecane posty

fiolek    1

dzisiaj jak siałem to ukręciłem wał napędzający (ten co idzie przez cały siewnik od kola do koła), niech ktos doradzi co mam teraz zrobic czy pospawac to czy kupić następny a może przerobic na napęd z jednego koła

mam jeszcze jedno pytanie czy ten wał jest łączony gdzieś na środku siewnika . Wał został ukręcony zaraz za łożyskiem przed lewym kołem

coffey23    19

ja u siebie już 2 ukręciłem u mnie zrobiliśmy tak w centrostalu we wrocławiu mają wałki 35mm taki jak jest w amazone jak się nie myle i była możliwość kupienia takiego wałka na wymiar ruwno 4 m już nie pamietam jaka to stal ale podawaliśmy że to na oś jakąś lepszą braliśmy i tylko otwory trzeba powircić na zabezpieczenia oś nie jest łączona pierwszy raz było ją ciężko wybić bo ma tulejki z tworzywa w środku i były zatare w kurzu

Wiadomość z agroFakt.pl

coffey23    19

mogą być różne przyczyny za szybko opuszczany siewnik za mięko na polu i ciężko idzie koło ja mam wąskie i napewno ciężko idą no i zmeczenia materiału w rojęczynie agromix wpisz w google to ci tam powiedzą ile kosztuje wiem że dużo ale niechce zmyslać kwoty bo już nie pamietam dokładnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszfarmer
      Witam, posiadam siewnik punktowy Amazone ED302 ze sterownikiem Amascan+  dwa dni temu podczas siania kukurydzy komputer zaczął alarmować że jedna sekcja przestała siać, spuściłem całe ziarno i wyczyściłem dokładnie całą sekcję sprężarką niestety nic to nie dało. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy czujnik, po wymianie problem nadal nie ustaje, siewnik sieje tak jak powinien a komputer nadal alarmuje o awarii w jednej sekcji. Miał ktoś kiedyś podobny problem? czy to możliwe że nowy czujnik jest zepsuty czy przyczyna może być gdzie indziej? dodam jeszcze, że cała instalacja była sprawdzana i nie ma żadnych przetarć ani nic. Bardzo proszę o pomoc! 
    • Przez kris148a
      Witam, chciał bym się dowiedzieć coś więcej o tych siewnikach, wiem tylko że mają 3 rzędy radlic czyli około 38. Mi by wystarczyło 27, 29 na 3m to nie ma problemu żeby resztę zdemontować a te co zostaną w równej odległości ustawić. Proszę o wypowiedź kolegów co mieli styczność z takim siewnikiem.
    • Przez dan02
      witam.  kupiłem  amazone d7 3m. super s. zastanawiam się czy nie  jest  za  rzadki.  3 metry  i ma  tylko  21 leji.  czyli  wychodzi co  14.28 cm.  moim zdaniem  do siewu pszenicy  i jęczmienia to trochę  za  dużo  w odstępach.  co  Wy o tym myślicie?  proszę o pomoc.  
    • Przez karol210589
      Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)
    • Przez Arek39
      Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.