Zaloguj się, aby obserwować  
fiolek

amazone d7 4m

Polecane posty

fiolek    1

dzisiaj jak siałem to ukręciłem wał napędzający (ten co idzie przez cały siewnik od kola do koła), niech ktos doradzi co mam teraz zrobic czy pospawac to czy kupić następny a może przerobic na napęd z jednego koła

mam jeszcze jedno pytanie czy ten wał jest łączony gdzieś na środku siewnika . Wał został ukręcony zaraz za łożyskiem przed lewym kołem

coffey23    19

ja u siebie już 2 ukręciłem u mnie zrobiliśmy tak w centrostalu we wrocławiu mają wałki 35mm taki jak jest w amazone jak się nie myle i była możliwość kupienia takiego wałka na wymiar ruwno 4 m już nie pamietam jaka to stal ale podawaliśmy że to na oś jakąś lepszą braliśmy i tylko otwory trzeba powircić na zabezpieczenia oś nie jest łączona pierwszy raz było ją ciężko wybić bo ma tulejki z tworzywa w środku i były zatare w kurzu

Wiadomość z agroFakt.pl

coffey23    19

mogą być różne przyczyny za szybko opuszczany siewnik za mięko na polu i ciężko idzie koło ja mam wąskie i napewno ciężko idą no i zmeczenia materiału w rojęczynie agromix wpisz w google to ci tam powiedzą ile kosztuje wiem że dużo ale niechce zmyslać kwoty bo już nie pamietam dokładnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez delta6583
      Witam, czy może ktoś z forum nie handluje częściami do tego siewnika ?
      Potrzebuję osi jezdnej z piastami (najlepiej kompletnymi z tulejkami itd)
      Na stronach handlowych znalazłem, ale do 3 metrowego więc odpada 
      jeśli ktoś ma, lub wie kto ma to proszę o jakiś kontakt.

Jeśli ktoś by miał instrukcje, tabele wysiewu do tego siewnika to też by mi bardzo pomógł.
    • Przez mati1987
      Potrzebuję pomocy jak ustawic wysiew w siewnika amazone d4
    • Przez pawelol111
      Tak jak w temacie - ktoś dopomoże?
    • Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny
    • Przez kangur95
      Witam, czy mógłby mi ktos wysłać tabele wysiewu do amazone d8 specjal

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.