Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam stanołem przed trudnym wyborem jaki rorzutnik kupić stoje miedzy Cynkometem a ursusem

rorzutnik bedzie o pojemnosci 4,5T co polecacie i jak z łańcuchami itp

Opublikowano

Wydaje mi się, że zdecydowanie lepszy będzie Ursus, a o jakim modelu myślałeś? Bo jadę niebawem do Master Płodowscy, by zasięgnąć porady o rozrzutnikach i szczerze jestem nastawiony na ursusa, chcę oberzeć, zobaczyć co i jak, porównać ewentualne ceny, bo wiadomo zawsze też chodzi o kasę, ale ważne, żeby i sprzęt był dobry! Jak myślałem o rozrzutniku N-218.

Opublikowano

nie chcę uprawiać reklamy ale posiadam ursusa 10t na jednej osi, maszyna wywozi średnio 20 kursów / miesiąc

zalety:mocne łańcuchy, równomierny rozrzut, pojemna skrzynia nadaje się do wożenia QQ, dobrze radzi sobie na grzązkim terenie

wady: brak resorowego amortyzowania zaczepu, słabe przewody pneumatyczne

Opublikowano

mam podobny problem co ty. cynkomet jest na pewno tańszy od ursusa, różnica jest taka że za cene ursusa dostaniesz tamtego z pionowym adapterem, firma nie istnieje na rynku od dzis i cieszy sie niezłą reputacją , ja raczej wezmę cynkometa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez radzioRS
      Jaki polecacie rozrzutnik obornika 8-10 musi być nowy na dotacje cena do 100000 netto .Patrzałem Jol-met roltrans izelmak doradźcie coś .
    • Przez Bonex157
      Dobry, 
      Mam taki problemik z rozrzutnikiem warfama, co wyjazd wracałem z 1 albo kilkomami listwami wygiętymi, zazwyczaj na środki brzuch do góry. Listwy wzmacniałem ale wracałem z pogiętymi lub złamanymi. Dodaję zdjęcia kół posuwu, czy są wyrobione czy nie. Lancuch staralem sie napinac nawet na polu, poradzci co wymienic bo juz rece opadają 



    • Przez daroo9876
      Witam niedawno nabyłem rozrzutnik Rolland i mam pewien problem podczas większego obciążenia pompa oleju wpada w drgania. Zastanawia mnie czy pompa ta nie powinna być jakoś zamontowana u mnie wisi ona tylko na łożysku wału który idzie dalej na adapter i przewodzie hydraulicznym ze zbiornika? W ramię jest jakiś podłużny otwór a do pompy jest przekręcona blach wygląda to jak by tam był jakiś wspornik, może ktoś coś pomoże co ma rollanda z własną hydrauliką. 



    • Przez atom2
      Dzien dobry

      Tak jak w tytule mojego tematu.
      Budzet okolo 100 tys zl.
      Wielkosc rozrzutnika - okolo 10 ton.
      Tylko nowki (dotacja).

      Co radzicie Panowie ? Co byscie wybrali ? 
      Jest ktos swiezo po zakupie i ma zbadany caly rynek pod wzgledem stosunek ceny do jakosci ? 

      Pozdrawiam
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v