Skocz do zawartości
Majjdann

Siewnik Fiona 3 m

Polecane posty

Majjdann    92

Witam mam takie pytanie bo u kolegi na wsi jest na sprzedaż siewnik Fiona 3 metrowy z 1999 roku mało co używany w dobrym stanie . Polecilibyście go nieznam dokładnie symbolu modelu wiecie co to może być dokładnie za model z tych lat ?

Na co zwrócić szczególną uwage przy kupnie ?

Edytowano przez Majjdann

simson2812    356

na wydarte redlice oraz na luzy redlic na wydarta farbę w szkrzyni ja bym ci polecił kupić coś bardziej znanego albo poznaniaka ja też kiedyś się wahałem nad zakupem ale postanowiłem dołożyć i kupić ładnego poznaniaka luknij w galerii

Kowal34    1

Mój kolega kupił siewnik Fiona i po jednym sezonie sprzedał bo nie mógł go ustawić, ale może ten o którym mówisz jest ok

Wiadomość z agroFakt.pl

Jano7711    14

Zależy jakie masz pola, ja przy zakupie siewnika zwracałem uwagę na pojemność skrzyni zasypowej. Ogólnie to chciałem jak największą, miałem dosyć ciągłego dosypywania. Kupiłem saxonię a200, sialiśmy nim na jesieni i ok. Akurat nam trafiła się ładna sztuka za przyzwoite pieniądze, także rozważ ten siewnik, bo jest on dosyć tani i każdy ma przekładnię w kąpieli olejowej, a starsze fiony tego nie miały.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      pomożcie wybrac jakis siewnik 3m taki zeby 3p sobie z nim spokojnie radzil.
      Zastanawiam sie nad używanym Amazone D7 albo D8 czym one sie różnią?
      co innego jest godne uwagi?
      na co zwrócic uwage?

zamierzam przeznaczyc na siewnik jakies 10tys zl, moze byc ciut wiecej ale tylko w bardzo uzasadnionym przypadku

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez Damian154
      Witam    Czy ktoś z was posiada siewnik Pottinger Vitasem ?? jakie jest wasza ocena ? 

Oraz jakie są różnicę pomiędzy siewnikiem: VITASEM 302 a VITASEM 302 CLASSIC ?? 
      Wiem że różnią się pojemnością zbiornika na materiał siewny. 
      Z góry dzięki 
    • Przez dziki97
      Witam wszystkich planuje kupić agregat uprawowo-siewny firmy KONGSKILDE (zdjęcie podglądowe) https://olxpl-ring05.akamaized.net/images_tablicapl/413400025_3_644x461_agregat-uprawowo-siewny-agregaty_rev004.jpg mieliście z maszyną do czynienia, możecie się wypowiedzieć co do dokładności wysiewu, i jak funkcjonują aparaty wysiewające, jest to awaryjne czy nie? będzie to mój pierwszy siewnik pneumatyczny i mam pewne obawy.     
    • Przez 22krystianek22
      Witam. Panowie może moglibyście mi doradzić. Mam okazje kupić siewnik Meprozet za 4800zł 2009rok z tyłu zagarniacze, 3m widać że zadbana maszyna, tylko plastiki którymi leci zboże popękane. Wiecie może ile kosztuje te plasitki? I jak myślicie brać go czy lepiej kupić coś zachodniego ?
    • Przez bizonlukaszZ056
      Witam. Jak w temacie chciałbym poznać opinie o siewniku Fiona Apollo 3 metrowym gdyż planuję coś kupić i o amazone spotkałem dużo opinii a o fionie nie a mam niedaleko do kupna w dobrej cenie. Czekam na odp.