Skocz do zawartości
same95

Same silver 95 problem

Polecane posty

same95    0

Witam mam taki problem z silverem 95 ze jak dodaje gazu to przy 2000 obr zaczyna przerywac i robi sie tak jak by nie dostawał paliwa ale dzieje sie to tylko na gazie nożnym a na ręcznym chodzi normalnie.czy moze ktos wie co to moze byc za problem???

MDSikor    6

Skoro na nożnym jest źle to być może potencjometr od gazu nożnego jest uszkodzony.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Wiadomość z agroFakt.pl

MDSikor    6

Znajduje się przy pedale gazy za osłoną boczną prawą pod kierownicą. Znajdziesz go łatwo do gazu nożnego dochodzą kable i to jest ta "kostka"

Nr 3 na rysunku:

http://www.trattore.it/CatImg/Same21/68/6874D71863F37AB861F83A0636154E99.png

Edytowano przez MDSikor

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

same95    0

Witam ponownie ostatnio pisalem o problemie z obrotami ale sie wszystko jakos samo naprawilo az do dzisiejszego dnia.Bo dzisiaj stlo sie cos takiego ze najpierw same chodzil jak by nie dostawal paliwa a po chwili wszedl na pelne obroty i nawet nieszło go wylaczyc sam juz niewiem co mam robic pomocy prosze !!!!!! a teraz juz nichce odpalic

Edytowano przez same95

grzesiek92    0

Mam identyczny problem. Potencjometr dobry,czujnik polozenia wału dobry a nadal nie chce odpalic jak na krótko podlacze prostownik do pompy odpala od strzała ale oczywiście na maksymalnych obrotach -odłącze to gaśnie. Wczesniej przy podlaczonym komputerze odpalał ale wchodził na wysokie obroty ze nie dało sie go zgasić . Teraz juz nie pali na podlączonym komputerze . Wina komputera ?

gregorz    0

Witam miałem ten sam problem w Same silver 110 rok 2006 . ciągnik jak już odpalił to na wysokich obrotach. Aby sprawdzić czy to na pewno pompy to przy silniku od lewej strony jest elektryczny regulator obrotów on ma od góru śrubę na imbus należy ją wykręcić i przez otwór włożyć imbus i poruszać nim jeśli nie można lub sie przycina to napewno pompy jednosekcyjne zatarte . Regeneracja jednej pompy 400zł i wtryskiwacz 50 zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarcinSameSilver80
      Witam.
      Mam problem z przednim napędem.
      Przy włączony napędzie przy ruszaniu coś zgrzyta w skrzyni i napęd się nie dołancza.   Elektrozawory zamieniłem z blokada mostów. blokada działa a dołanczanie napędu dalej zgrzyta.
      Wcześniejszy problem to ze nie da siś wyłączyć wałka WOM. Kręci się cały czas, ale tego nie robiłem bo nie używam WOM. Dodam  że podnośnik i tur działają bez zarzutów.
    • Przez Daniooo
      Witam wszystkich! Mam problem z moim Same a dokładniej hydrauliką, problem polega na tym że słabo podnosi podnośnik, często przy podnoszeniu ciągnik się trzęsie a jak dodam  gazu to jeszcze bardziej, ma słaby udźwig, czasami np w czasie orki czy gruberowaniu chce podnieść maszynę a podnośnik nic nie podnosi muszę wtedy ruszyć np do tyłu lub przodu i dopiero zaczyna podnosić. Czyściłem filtr od hydrauliki bo nie mogłem dostać nowego, zmieniłem olej i cały czas bez zmian. Nie mierzyłem ciśnienia na wyjściach bo nie mam przyrządu do tego ale kipowałem 8t przyczepę i bez problemu daje rade.
      Mam jeszcze pytanie w którym miejscu znajduje się ta pompa?
      Z góry dzięki za podpowiedzi
    • Przez mariusz2
      ciezko wchodza biegi  czy jest opcja regulacji sprzegła oprócz pedału
    • Przez Tomon007
      Witam. Wymieniam olej hydrauliczny w same laser 100 jednak nie ten korek odkrecilem co trzeba mysle ze na fioletowo to z tylnego mostu a czerwony to wlew do niego. Wysylam zdjecia i zaznaczylem w kułka z zapytaniem od czego te korki sa. Zaznaczylem roznymi kolorany zeby bylo wiadomo jak opisac .ten gorny to pewnie od hydrauliki i w chodzi do niego utto 10w30 tak ? A ten dolny to nie jestem pewny i fajnie by bylo jakbyscie napisali jaki odej tam zalac i ile  Z gory dziekuje za pomoc 

• Przez Andre8989
      Witam. Jak w temacie nie działa  mi czujnik załączenia womu napięcie jakie dochodzi do czujnika to 4V sam czujnik jest sprawny powinno być chyba 12V ale nie mam schematu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.