Skocz do zawartości
same95

Same silver 95 problem

Polecane posty

WHATEVER

same95    0

Witam mam taki problem z silverem 95 ze jak dodaje gazu to przy 2000 obr zaczyna przerywac i robi sie tak jak by nie dostawał paliwa ale dzieje sie to tylko na gazie nożnym a na ręcznym chodzi normalnie.czy moze ktos wie co to moze byc za problem???

MDSikor    6

Skoro na nożnym jest źle to być może potencjometr od gazu nożnego jest uszkodzony.

Wiadomość z agroFakt.pl

same95    0

Witam ponownie ostatnio pisalem o problemie z obrotami ale sie wszystko jakos samo naprawilo az do dzisiejszego dnia.Bo dzisiaj stlo sie cos takiego ze najpierw same chodzil jak by nie dostawal paliwa a po chwili wszedl na pelne obroty i nawet nieszło go wylaczyc sam juz niewiem co mam robic pomocy prosze !!!!!! a teraz juz nichce odpalic

Edytowano przez same95

grzesiek92    0

Mam identyczny problem. Potencjometr dobry,czujnik polozenia wału dobry a nadal nie chce odpalic jak na krótko podlacze prostownik do pompy odpala od strzała ale oczywiście na maksymalnych obrotach -odłącze to gaśnie. Wczesniej przy podlaczonym komputerze odpalał ale wchodził na wysokie obroty ze nie dało sie go zgasić . Teraz juz nie pali na podlączonym komputerze . Wina komputera ?

gregorz    0

Witam miałem ten sam problem w Same silver 110 rok 2006 . ciągnik jak już odpalił to na wysokich obrotach. Aby sprawdzić czy to na pewno pompy to przy silniku od lewej strony jest elektryczny regulator obrotów on ma od góru śrubę na imbus należy ją wykręcić i przez otwór włożyć imbus i poruszać nim jeśli nie można lub sie przycina to napewno pompy jednosekcyjne zatarte . Regeneracja jednej pompy 400zł i wtryskiwacz 50 zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się