Rollermix

2 skiby obrotowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rollermix    30

Tak z czystej ciekawości czy 2 skiby obrotowe pójdą w ciapku po remoncie. Klasa ziemi I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Da sie pracować ale nie bardzo ma to sens ponieważ bardzo zużywa się podnośnik i elementy układu zawieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Bez przesady-większość takich pługów ma obrót mechaniczny, więc nie są jakoś super cięzkie, i moim zdaniem Ursus śmiało sobie da z nim rade.

 

Z tego co wiem kolega @Mentos223 ostatnio kupił taki pług do Władimirca, a @prorok ma taki pług przy c-360 i jest z niego zadowolony :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2066

Zależy jaki to pług... Mój do 330 za ciężki...360 czasem potrafi poderwać i to konkretnie...pal licho uciąg ale z pola na pole też trzeba dojechać ;) Co innego taki pług jak zakupił Kolega @Mentos223 taki do ciapka jak najbardziej:)


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

tyko czy jest sens zapinać do 330 mała obrotówkę która do głębokiej orki będzie się raczej średnio nadawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Miałem obrotowy 2x 28 niby mały ale swoje waży używałem przez 15 lat sprzedałem w sobotę

Moim z daniem do małego ciągnika niema sie co bawić w obrotówki (opłacalne tak od 120 cm szerokości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ Klepak a co za różnica czy orzesz zagonem czy obrotowym ?

Polecam sam mam do Ursusa C-360 i 100 razy lepiej orać obrotowym niż zagonowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1515    10

Nie no nie warto meczyc ciapka bo szkoda ciagnika. C-360 ma co robic z taka obrotowka czasami a co dopiero C-330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrekkkk
      kupilem plug grudziadza bez kola co zrobic bo nie mozna nim teraz orac
      co musze ustawic i dlaczego tak nisko podnosi podnosnik zrobilem probe to dziwigal mi sie przod
       
      radze skorzystac ze slownika ortograficznego
    • Przez pawelck
      Witam. Mam pług 2 skibowy obracany mechanicznie Krone. Dzisiaj chciałem skasować luzy na przegubie. Otworzyłem tą skrzyneczkę na środku, dokręciłem 2 szpilki na śrubokręt na dole a duża zapadka zwisała sobie w dół , 2 u góry (kasowanie luzu góra-dół)na klucz 24 i tam zapadka dociskała do sworznia, wyjąłem zabezpieczenie z tego głównego sworznia który sie obraca i chciałem dokręcić nakrętkę ale nawet nie tykła (luz wzdłużny) ale o dziwo luzy skasowały się wszystkie. skreciłem skrzyneczke, podniosłem pług do góry chciałem nimi obrócić ale im trochę brakło żeby zaskoczyły. Póżniej próbowałem wszystkich kombinacji z tymi szpilkami, śrubami, zapadkami, ale jak na jedną stronę zaskoczyło to na drugą nie i odwrotnie, albo wcale.Pomóżcie!!! Kasował ktoś luzy w swoich? Dziękuję z góry za podpowiedzi


    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Zastanawiam się nad zmianą pługu. Posiadam Zetora 7341 i pytanie. Czy owy Zetor da sobie radę w 4 skibowym pługu Kvernelanda na resorach ? Ziemie mamy dość słabe, przeważnie piachy. Do tej pory pracował z Unią Grudziądz 4 skibową.
    • Przez Vril
      Tak jak w temacie .Mam dylemat w wyborze pługa do mojego JD 6820 .
      Pod pług ok 50 ha .Cena za Ibisa z wałem po upustach ok. - 42000 a za GB ok 43000 zł .
      Szukam szczególnie opinii użytkowników Ibisa z wałem a szczególnie jak się ten wał sprawuje po modernizacji.
      Druga sprawa jak jest z jakością teraz pługów Unii a szczególnie czy równą orzą w jedną i drugą stronę .
      Do tej pory użytkowałem Ibisa jeden z pierwszych modeli i niestety był źle zrobiony .
      W jedną stronę spłycał a w drugą pogłębiał .
       
      Pługi GB znam i jakość pracy także .
      Dylemat jest traki co wybrać sma pług GB czy Ibisa z wałem .
       
      Z góry dziękuje za opinie użytkowników .
    • Przez Pablito1
      Mam pytanie. Wie może ktoś jak połączyć bronę z pługiem grudziądzkim 2 skiby. Prosiłbymo fotografie i opisy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj