Skocz do zawartości

chemia w TMR


Gość Profil usunięty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Witam,chemia nigdy nie była moją mocną stroną,owszem mam z niej 3,ale raczej ciężko mi z nią idzie.Zastanawiam się czy chemia w technikum na kierunku mechanizacja rolnictwa jest trudna?Czekam na odp :)

Opublikowano

Powiem tak żaden przedmiot nie jest trundy dla kogoś kto łapie i nie jest łatwy dla kogos kto nie łapie.

W zasadzie to zamierzchłe czasy jednak pamiętam że chemia w technikum niczym sie nie różniła od podstawówki ale teraz ....

Osobiście uważam że była lekka łatwa i przyjemna, ważne jest też kto Ci ją wykłada ...

Wiadomo że niczego więcej nie odkryją niż w podstawówce jedynie co może by troszkę bardziej rozbudowana...

Co innego matematyka uczysz się w podstawówce później rozwijasz w średniej aby później dowiedzieć się na studiach że to co sie uczyłeś to lipa ..... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kazus1989
      Moja oferta:
      PIANA WHITE ACTIV- Piana aktywna do mycia maszyn i urządzeń rolniczych. Cena 8,50 za 1 litr
      SUPERCAR- Gęsty i nabłyszczający szampon do mycia aut, ciągników(bardzo wydajny) Cena 8,50 za 1 litr
      MOTORCLEANER- Płyn do mycia silników, zmywania smarów, cięzkich zabrudzeń Cena 8,50 za 1 litr
      Posiadam w ofercie wiele środków do mycia i czyszczenia. W razie pytań proszę o maila [email protected]
      Dostępne opakowania 10, 25 litrów
      Wysyłka 17zł przedpłata, 22zł pobranie
    • Przez radek5314
      Czy ktos moze polecic dobra chemie do mycia ciagnikow i maszyn  przed zima, cos mniej zracego niz Dimer, chodzi tu o zaschniete błoto?
    • Przez Famer21
      Witam, zapewne takie temat już istnieje, ale nie potrafię znaleźć jakiego sprawdzonego środka używacie do mycia maszyn?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v