Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przemoj1

Egzamin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemoj1    3

Witam mam pytanko odnośnie prezentacji świateł na zetorze 5320 pozycyjne, mijania i drogowe a dokładniej któe reflektory mam pokazać w zalożności od wylosowanych pytań prosze o szybką odpowiedz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez debski70
      Witam! W związku ze zmianami odnośnie obrotu gruntami rolnymi,, do zakupu działki potrzebuje uprawnień rolniczych. Gdzie takie uprawnienia mogę jak najszybciej i bezproblemowo zdobyć? Czy na takich kursach trzeba zdawać jakieś egzaminy państwowe, czy wystarczy ukończyć tylko kurs Jestem z woj. łódzkiego. Pozdrawiam
    • Przez adamc330
      Witam niedawno skończyłem kwalifikowany kurs zawodowy R3 i moje pytanie kieruje do osób które też skończyły taki kurs, czy musiał ktoś płacić za przystąpienie do egzaminu z OKE ????.
      Podczas odbioru zaświadczenie o ukończeniu kursu R3 szkoła zażyczyła sobie opłaty w sekretariacie lub wpłacenie na konto szkoły pieniędzy, bardzo mnie to zdziwiło że nie kazali płacić prosto na konto OKE tylko na konto szkoły.
    • Przez weengosz
      Witam serdecznie, stoję przed wyborem szkoły, a raczej kursu, dzięki któremu zdobędę kwalifikacje rolnika.

Na razie natknąłem się na 2 warte uwagi szkoły:

1. http://www.cs-doctrina.pl/kursy-kwalifikacyjne/technik-rolnik/

2. http://kursr3.pl/?gclid=Cj0KEQjw5YfHBRDzjNnioYq3_swBEiQArj4pdJgZURRu70vYF_4Y8lJgmo9lkCDPg09EwuvUtM5VNMYaAscs8P8HAQ

Zależy mi żeby zdobyć te papiery jak najprościej, bez jeżdżenia daleko, beż żadnych dodatkowych ukrytych kosztów itp

Czy ktoś może polecić którąś z tych szkół? Czy może poleci mi jakąś inną?

• Przez CyfrowyTomek
      Witam,
      Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić ziemie rolną (powyżej 0.3ha) lub gotowe gospodarstwo (pow 0.5ha), interesuje mnie np. hodowla / szkolenie koni połączona np. z agroturystyką
      W myśl nowej ustawy potrzebuje być "rolnikiem indywidualnym", ale mogę też wystąpić o pozwolenie do ANR o zakup ziemi rolnej, pod warunkiem, że mam kwalifikacje rolnicze, zobowiąże się zamieszkać w danej gminie przez 5 lat, oraz będzie należycie prowadzić gospodarstwo rolnę przez 10 lat (ustaw mówi o rękojmi).
      Jaki kurs kwalifikacyjny formalnie będzie rozumiany jako "kwalifikacje" rolnicze? 
      Co to znaczy "uprawiać" ziemie w myśl tej ustawy?
      Znalazłem listę kwalifikacji, czy wszystkie z nich to kwalifikacje rolnicze?

Czy mogę wybrać dowolne z powyższych? Podobają mi się: R20 lub R13 lub R14
    • Przez Diwad890
      W jakim wojewóctwie moge zrbić prawo jazdy kat t z przyczepa jednoosiowa na egzaminie?