Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bluepower

Dźwięk T6000

Polecane posty

bluepower    0

Chciałem zapytać czy zna ktoś sposób na modyfikacje tłumnika w t6000 aby uzyskać efekt jak w np.t7070

dawid0605    22

Koleś co Ty sie tak uparłeś na ten głos ?

Już drugi temat założyłeś i sie dopytujesz o "sportowy tłumnik"

Wiadomość z agroFakt.pl

bluepower    0

Chłopaki chyba tak zrobię tylko mnie na całej wsi będzie słychać , a zamiast się denerwować to powiniście jakiś temat podsunąć

bluepower    0

Przynajmniej jedna osoba która wie do czego służy to forum , a do innych : jeśli was to nie interesujcie to nie zaglądajcie :)

kris14 dzięki myślałem na tym tylko że to jest seria tm a mnie interesuje seria t6000 ale dzięki za zainteresowanie

ursuss    12

jaki masz silnik w tym ciągniku tzn. ile cylindrów bo z 4 będzie trochę gorzej wydusić ładny dźwięk a 6 sama z siebie już ładniej chodzi

kris14    259

Zasada budowy w TM i w T6000 będzie taka sama- czyli prosto z turbiny cały czas zwykła rura o dużej średnicy ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez luki0489
      Co sądzicie o tym modelu w wersji plus? i jaka jest jego cena? z góry dziękuje
    • Przez gr_rat
      witam co to za informacja ?(zdjęcie do podglądu) jak to usunąć ?

• Przez Przemek B
      Witam!
      Wybieram pomiedzy DC a EC.
      Na czym polega zmiana biegów w EC. Na stronie pisze ze 8 biegow bez sprzegla. Proszę o informacje ile można zmienić biegów pod obciążeniem? Jakie są głowne biegi i ile ich jest? Jak z rewersem?
    • Przez taczka11
      Witam szukam chętnego na komplet filtrów silnika i hydrauliki ciągnika NH seria T 6070 T6 160 

[galleryimg=689460]
    • Przez JarekTymiski
      Witam. Ma problem z Klimą. Sprawdzili szczelność i nabili gazu do pełna i słabo dmucha. Są 4 otwory w podsufitce od nawiewow. I jak otworzę wszystkie to nie czuć prawie wiatru. Jak zamknę 3 i zostawię jedno otwarte to trochę czuć że zimnym wieje ale słabo. Wentylator działa na każdym biegu. Jak wyjme filtry to tak samo jest. Z filtrami też. Nie ma różnicy.
      Wie ktoś w czym może być problem?