Zaloguj się, aby obserwować  
michal12301

Agregat uprawowo-siewny

Polecane posty

michal12301    22

Witam. Chciałbym się zapytać jaki agregat uprawowo-siewny bierny byłby dobry do 95konnego New Hollanda. Dodam że uprawiam ziemie IV i V klasy.

Edytowano przez michal12301

Johnson    4

znajomy ma zestaw 3 metrowy - brona aktywna howarda plus nabudowany siewnik kongskilde, było to kupione pod mały traktor a więc zestaw lekki. na pw mogę Ci podać namiar na galerię kolegi...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MichaPolskafarma
      Tak jak w tytule, prosiłbym bym o ustawienie sit, klepiska, prędkości bębna mniej więcej do poszczególnych zbóż.
      przeszukałem forum i nic na ten temat nie znalazłem.
      Przy okazji, wie ktoś może czy można gdzieś kupić linkę obrotów bębna młocarni? bo nic nie mogę znaleźć a może od innego modelu/kombajnu by pasował ? z góry dzięki   

• Przez crystal169
      Witam, posiadam kombajn New holland tc 56 od nowości tj od 2009 roku.
      W tym roku chciałem obrócić noże w rozdrabniaczu słomy ponieważ już są dość wytępione, a z drugiej strony nic. Okazało się jednak że 2 skrajne noże nie dadzą się obrócić ze względu na śrubę którą są przykręcone. Tej śruby po prostu nie da się wyjąć bez większego rozbierania blach sieczkarni, i teraz moje pytanie czy ktoś obracał te nożei miał taki problem, czy może jakiś sposób jest a ja go po prostu nie widzę.
    • Przez pawel7711
      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-agregat-CID757-IDwC4jW.html
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej  jaki polecacie kombajn na 30-40 hektarów zboża? w grę wchodzą używane jak i nowe maszyny

• Przez Luki2000
      Gruber 2,2m 5 łap na zabezpieczeniu kołkowym. Regulacja głębokości poprzez wał. Automatyczna belka zaczepowa. Maszyna w bardzo dobrym stanie, gotowa do pracy. Więcej informacji pod numerem telefonu: 608581859, Miejscowość: Boniewo (Kujawsko-Pomorskie)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.