Skocz do zawartości

Jaka lepsza sieczkarnia ??


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Mam dylemat w następnym roku chcę kupić jakaś sieczkarnie samojezdną na 15 h kukurydzy i 20 h traw. Chodzi mi równierz o to żeby potrafiło ścinać SORGO> Bo jak wiem z doświadczenia np. Class Jaguar 690 zatyka się i nie idzie jedyne co idzie zrobić to rozpuścić walce na maxa ! ale to jest kosztuje bardzo dużo czasu a to nie dla mnie.. Proponujcie mi wszystkie sieczkarnie które starczą na moja gospodarkę ! Mam na to do przeznaczenia 45 tyś zł ! Zastanawiam się nad jakimś John Derrem ale wiem że części są bardzo drogie ! ale wiem za to z doświadczenia że są to bardzo trwałe sprzęty ! Pomóżcie mi dokonać wyboru !! ;)

Opublikowano
Mam dylemat w następnym roku chcę kupić jakaś sieczkarnie samojezdną na 15 h kukurydzy i 20 h traw. Chodzi mi równierz o to żeby potrafiło ścinać SORGO> Bo jak wiem z doświadczenia np. Class Jaguar 690 zatyka się i nie idzie jedyne co idzie zrobić to rozpuścić walce na maxa ! ale to jest kosztuje bardzo dużo czasu a to nie dla mnie.. Proponujcie mi wszystkie sieczkarnie które starczą na moja gospodarkę ! Mam na to do przeznaczenia 45 tyś zł ! Zastanawiam się nad jakimś John Derrem ale wiem że części są bardzo drogie ! ale wiem za to z doświadczenia że są to bardzo trwałe sprzęty ! Pomóżcie mi dokonać wyboru !! ;)

 

za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys

Opublikowano
za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys

 

 

Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO ;) A w tym roku planuje zasadzić 6 h ;/ a tym roku miałem 2 i musiałem męczyć się jednorzędówką ;)

 

A co do tego Mengela to nawet miły z widoku ;)

Opublikowano
za 45tys to jakiejś porządniejszej nie znajdziesz tak z 60tyś może więcej ale JD godne polecenia Class też nie jest zły kolega kupił nie dawno i skosił chyba z 20ha kuku i nic nie było i sie nie zapychało. Tylko ze on dał 110tys

 

 

Ja nie pisałem że zapycha się kukurydza tylko SORGO ;) A w tym roku planuje zasadzić 6 h ;/ a tym roku miałem 2 i musiałem męczyć się jednorzędówką ;)

 

A co do tego Mengela to nawet miły z widoku ;)

Opublikowano

Kurcze ale jakoś nie mam zaufania do tego NH ;) bardziej widziały by mi sie Classy John Derry lub Mengele tylko musiałbym wiedzieć jaki typ i czybędzie mieścic sie w cenie ;) pozdr..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez arcadiuss92
      Hej, witam jestem w połowie sieczenia kukurydzy i w tym roku idzie tragicznie, sieczkarnia ciągle się zapycha, strasznie dużo na dole zostaje syfu (pod nożami od bębnów) i co chwilę zrywa bezpiecznik co strasznie utrudnia pracę... proszę o szybką pomoc!!
    • Przez krzyszofl
      Widział ktoś lub ma takowego Orkana? 






    • Przez przemek308
      Witam, mam problem z jaguarem 860 dotyczy on jazdy. Prędkość maksymalna tej sieczkarni to 14-15km/h przy maksymalnych obrotach silnika wydaje mi się powinno być 20-25km/h, ogólnie to dzoj ma małe wychylenie do przodu po odpieciu linki przesuwa się bardziej do przodu to tak jakby blokowalo coś na pompie od jazdy. Miał ktoś podobny problem albo regenerowal pompę jazdy?
    • Przez przemek308
      Mam zamiar kupić sieczkarnie tak do 100tys no max 120tys i zastanawiam się nad jd seria 6x10 czy to dobry wybór jaguar serii 800 to już będzie wysłużona maszyna i w tych pieniądzach nie bardzo jest co szukać a może lepiej ładną 600 tylko do tego znowu kończą się części.
    • Przez Patryk022001
      Witam, mam problem z sieczkarnia jaguar 870 z 2001 roku, wcześniej gdy kręciła i nie odpalała, wystarczyło cofnąć kluczyk i za 2/3 razem odpalała od strzała, nie wiem, czy jakaś cewka, czy moduł nie załączał, a teraz wcale nie odpala, kręci i nie odpala, dymek z komina także nie leci, w czym szukać problemu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v