Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo1525

dronningborg d1200

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dronningborg
pawlo1525    0

potrzebuje klepiska do kombajnu dronningborg d1200 poprosze o numery telefonów do tych co robią do nich w Polsce bo o takich słyszałem że są w około wrocławia ale niemam żadnego kontaktu .

zorzyk2    50

Niedawno ktoś na allegro sprzedawał uzywane, powinno być takie same w modelach 1200, 1250, 1600 i 1650. Zapytaj tez pod telefonem 817236576 - komis koło Krasnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piontas
      Witam!!
      Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??
    • Przez Bartek79765
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500
      Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić
    • Przez SKORPION1
      Lawerda Fiat Agri 3400 czy ktoś może mi powiedzieć coś o tym modelu jakie silniki mają ,jak jest z częściami zamiennymi i jakom majom awaryjnośc oraz wydajnośc Czy jest to lepsza maszyna od naszego Z056 lub rekorda Proszęo opinie
    • Przez AndrzejSzczepkowski
      Witam,mam pytanie czy ktos posiada kombajn kola coronet? Potrzebuje opini na temat tego modelu i jak z czesciami do nich?dziękuje z góry

• Przez Reniek92
      Witam was czy posiada ktoś z was rozpiskę pasków do Volvo Bm 800 Aktiv lub cała książkę serwisową