Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czeski111

Jazda pod górkę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jazda
czeski111    0

Mój bs nie ma siły jechać pod górkę obroty silnika przy tym spadają. Co może być przyczyną? jeśli obroty spadają to chyba nie pompa czy to może silnik hydrostatu czy coś?

Pomocy

hanssss    48

podaj wiecej objaw. kopci ciagle? bo to moga byc filtry paliwa zapchane jak i pompa skoczona

czeski111    0

kopcic trochę kopci ale narazie wymienione oringi na zaworach przy silniku hydrostatycznym i filtr oleju hydraulicznego bo od tego kazali zacząć znawcy takich tematów

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez waldek315
      Witam mam uszkodzony czujnik obrotów bębna obroty pokazywane na komputerku ale nie mogę dostać nigdzie takiego czujnika i nie wiem jaki powinien być bo nie ma na nim żadnych oznaczeń chciałem przełożyć od poziomowania hedera ale nie pasuje . Czujnik jest na 3 przewody może da radę jakiś czujnik z uniwersalnych dobrać żeby pokazywał obroty ?
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
    • Przez janek884
      Witam

Poszukuje zwrotnicy tylnej lewej do Bs z110 (od strony drzwi kierowcy)
      Numer części 5110/28-008/0
      Najlepiej gdyby była nowa.
      Jeśli ktoś ma pomysł gdzie to znaleźć lub zna osobę która to posiada to byłbym wdzięczny za namiary.
    • Przez rolnik_zary
      Poszukuje może ma ktoś taka część. numer katalogowy 5110/40-020/0 
      Proszę o kontakt. 603  - 127  -  697      603  - sto dwadzieścia siedem  -  697
    • Przez Marcin
      Prosze o opinie posiadaczy lub użytkowników kombajnu Bizon BS Z-110 na temat wydajności, możliwości omłotu wilgotnego łanu, jakości omłotu podastawowych zbóż oraz kukurydzy, jakości pozostawionej słomy zarówno w formie rozdrobnionej jak i na zbiór, usterkowości oraz dostępności i cen części zamiennych, strat ziarna (podobno bardzo małe), jakości tzn. przede wszystkim czystości uzyskanego ziarna.
      Za wszelkie poważne i popatre doświadczeniem wypowiedzi z góry dziękuję.