Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomekc360

brony ciężkie 4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Brony
tomekc360    1

ma ktoś może brony ciężkie 4 ? jakim ciągnikiem to ciągacie ? i jak się to sprawdza na ziemi jestem z okolic opoczna (ziemia łódzka ) ziemia klasy 3 , 4 . bo mam rodzine z nad morza no i oni likwidują gospodarstwo i chcą nam dać za free troche maszyn min. te brony i nie wiem zbytnio czy opyla się to ciągnoć tyle drogi i za transport płacić . wię chcem się dowiedzieć może jest tu ktoś z moich okolic i ma takie brony . jak to sprawdza się na naszych ziemiach .>?

zależy czym chcesz to ciągać. ja też jestem z łódzkiego okolice Piotrkowa. heh i co do tej 3-4kl :D to mam jakoś mieszane odczucia, często jeżdżę po tamtych okolicach, ale nic nie ważne.

ja mam ciężkie brony 2 pola 2,8 szerokości roboczej z wałkami. c360 na II biegu i wszystkie soki/ zetor 5320(63km) II i III bieg szedł ale też mu się chwilami ciepło robiło / MF 6140 (90km) prędkość ok 10-12km/h w świeżo oranym pod górkę też się zbierał

także trzeba przemyśleć jak za darmo to jest kusząca oferta przyczepkę i pół nocy nie przespanej i maszyna w domu

tomekc360    1

no raczej to nie będzie jedna maszyna bo jeszcze pługi , przyczepa . a z klasą ziemi mnie tak akurat na moich polach jest. no ja myśle że c 360 da rade . a jak to wygląda na polu ? praca tym ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Earthial    9

to zależy jak szerokie te brony, ja 4 polowe ciężkie (bez wałków) ciągam 912 i jest akurat. ale 4 metry szerokości też swoje robią :]

wojcik1207    6

da rade pod jednym warunkiem, ze nie bedzie to swieża orka. Posadam takie brony bo zostały mi po MTZ-cie i jesli orka jest ulezaana to ursus nie ma problemów, ale jesli swieza orka lub mokro to nie wróze nic dobrego. Sam planuje je teraz zmniejszyc do 3 pól i dokupić walki z dociskiem. Mysle ze z takim zestawem C-360 sobie poradzi nawet w swiezej orce.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez borsuk1891
      Witam Wszystkich.
      Mam pytanie , czy agregat uprawowo-siewny z hydropakiem (wał strunowy, dwa rzędy zębów i wał rurowy ) i siewnikiem Fiona o szerokości 2,5m będzie odpowiedni do ciągnika o mocy 95KM?
    • Przez dawca936
      Witam forumowicze. Zastanawiam się nad zakupem agregatu bronowego.  Mam okazyjnie możliwość zakupu agregatu z 2 polową broną ciężką i pojedynczym wałem strunowym na końcu o szerokości 2.1 m. Mam ciężką rędzinę do uprawy jak myślicie jest odpowiedni do C 330 ? 
    • Przez Wojtek026
      Czy ktoś posiada brony woprol mega 4 polowe 5,6m jakie opinie czy warte tej ceny czy pola bron o szerokości 130cm są dużo lepsze od standardowych bron na mój gust szersze pole zostawia równiejsze  pole czy warte tej ceny
    • Przez stasiex
      Bardzo jestem ciekawy jakie agregaty uprawowe dobieracie do swoich ciągników.

U mnie jest tak:

Unia Grudziądz Kombi B 2,8 m - pracuje z Zetorem 7211. (Uważam, że z 3 m też dałby radę, ale kupiliśmy węższy ze względu na transport po ulicach w mieście).

Kiedyś mieliśmy agregat Uni 2,8 z jednym wałem i ciągnęła go 360.
    • Przez Wojtek026
      http://www.bomet.pl/oferta_tekst-24.html
      jakie Wasze zdanie na temat tego agregatu warto się w to pchać? cenowo są jakieś promocje na to zawsze to na hydraulice po szosie wygodniej ganiać i masa większa, a jak oceniacie robotę takiegi agregatu bez przedniego wałka 4 rzedy zębów i 2 wałki na łańcuszkach, ziemie mam lekkie