Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
WitekW    0

Poszukuję rozdrabniacza lub kosiarki do rozdrabniania i koszenia trawy w sadzie. Potrzebuję rozdrobnić gałęzie pozostające po przycinaniu. Średnica tych gałęzi to od 0,5cm do 10-12cm. Ciągnik jakim dysponuje posiada 74KM.

Wiadomość z agroFakt.pl

Narodowy    0

Kolego z Warki masz do około 8 cm i to jest max jaki można osiągnąć w rozdrabniaczu. A co do marki to również polecam warto zainwestować w dobry sprzęt.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html

piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez erni
      czy u4514 to dobry wybor do tur-a?awaryjny jest przy nim?prosilbym o napisanie wad i zalet i czy warto w to sie pakowac..
      pozdrawiam erni
    • Przez KarolTD90
      Słyszeliście o kosiarkach dyskowych firmy KELLFRI ?? Ma ktoś taką albo widział ją co nich sądzicie??
    • Przez Lukaszagrobiznesmen
      Nabyłem używaną kosiarkę Samasz bez orginalnego wałka odbioru mocy.
      Czy użytkownik podobnej kosiarki mógłby wskazać jaki wał jest w jego kosiarce( ile Nm,z jakim sprzęgłem, długość)
      Jest to kosiarka:
      -czołowa
      - siedmio dyskowa
      -o szerokości 2,9m
      -ze spulchniaczem
      rok produkcji 2001
      nr produkcji ok 0009 czyli od tego czasu wprowadzono wiele modernizacji

kosiarka bardzo podobna do Samasz KDF 300 SL

Dodam że w owej kosiarce nie ma żadnego zabezpieczenie przeniesienia napędu listwy tnącej dlatego potrzebny jest wał przekazu mocy z odpowiednim sprzęgłem np(ciernym lub ciernym i kierunkowym)

Mile widziane komentarze od użytkowników podobnej kosiarki nawet innej marki

• Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania Kosiarkę Dyskową niemieckiej firmy Ziegler HT 304  rok.produkcji 2003 ., szerokość robocza 3m, stan dobry,sztywna, dyski w dobrym stanie .Cena do negocjacji . Więcej info priv.