Zaloguj się, aby obserwować  
marciniak

Lemken obracanie

Polecane posty

marciniak    5

Kupiłem lemkena 3 obracany na 2 węże do zetora 7211 i jak mam podłączyć węże obojętne do którego gniazda hydrauliki i jak się taki pług obraca ta dźwignią od kiprowania przyczepy .Proszę o porady

Edytowano przez lukaczmarek
Błędy

...

corrado    400

Tak, obojętnie jak podłączysz będzie dobrze. Różnica będzie jedynie taka gdy przewody będziesz podpinał raz tak raz tak że np. jak wajchą ruszysz do przodu to obróci Ci pług w prawo a po zamianie przewodów odwrotnie po ruszeniu wajchą obróci go w lewo.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

marciniak    5

A czy przepływ oleju w hydraulice ma jakieś znaczenie to znaczy czy przepływ muszę podkręcić na większą wydajność

Błędy

...

Wiadomość z agroFakt.pl

jozin    0

Jak podkręcisz na większą wydajność to będzie szybciej obracał. Ja bym radził najpierw zobaczyć jak wszystko działa jak się olej rozgrzeje czy podnośnik daje rade i jak szybko obraca jak będzie za wolno to wtedy można się bawić w podkręcanie wymianę pompy zawora itd.

corrado    400

A czy przepływ oleju w chydraulice ma jakieś znaczenie to znaczy czy przeplyw muszę podkręcić na wieksza wydajnosć

Nic nie podkręcaj oryginalnie będzie dobrze to nie siłownik w przyczepie że trzeba dużo oleju i jak będzie większy przepływ to szybciej wywróci. Tak więc zostaw jak jest.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

marciniak    5

Nic nie było regulowane a występuje taki problem że raz obróci pług a za drugim razem ma problem trzeba parę razy ruszyć dźwigniom i go obróci

Błędy

...

jendrek    123

Nic nie było regulowane a występuje taki problem że raz obróci pług a za drugim razem ma problem trzeba parę razy ruszyć dźwigniom i go obróci

To może być wina tej kostki sterującej przy siłowniku pługa

marciniak    5

Problem najprawdopodobnie tkwi w siłowniku .Zdaje się że przepuszcza .Oraz w złączach do węży chydrauliki

...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez WiktorPoli20
      Witam wszystkich,

Nadszedł czas na zakup pługa. Jest to zakup z dotacji, mam przeznaczone 40tyś zł. Zastanawiam się nad dwoma pługami:
      Akpil KM 180 4+
      Unia Group XXL 4+.
      Który z tych pługów według was jest lepszy czy są one porównywalne i bez różnicy.
      Ciągnik który będzie z nim współpracował to NH T7.165S.
      I kolejnym pytanie to czy zabezpieczenie resorowe czy hydrauliczne?

Pozdrawiam
    • Przez yacenty
      Hejka,
      wczoraj zakładałem nowe lemiesze do Ibisa i tak sie zastanawiam ile mozna na takich lemieszach zaorac.
      Prosze podzielcie sie informacja jakimi lemieszami ile orzecie.

Interesuje mnie wynik typu - lemiesz i ilosc ha zaoranych tym konkretnym jednym lemieszem.
      U mnie w starym plug było mniej wiecej tak

Lemiesz Worona - szerokosc 35cm, zaorałem około 12-13ha (4skibowy pług na komplecie zrobil okolo 50ha)

Pozdrawiam i czekam na wasze doświadczenia.
      YacentY
    • Przez slavo666
      Witam zna ktoś wymiary tego pługa w wersji 4 skibowej. Wymiary i waga. Może posiada ktoś katalog części do niego lub podobnych z rodziny Frost. 
    • Przez Maślakowsky
      Mam okazję kupić taki pług do remontu, tylko że nie ma nigdzie tabliczki ani napisów co to za model. Może ktoś z was kojarzy?

• Przez Gosu
      Witam , jaki plug obrotowy nada się najbardziej do 60? Zależałoby mi na obrocie mechanicznym . Zestaw głównie pracowałby w lekkich glebach na równych polach .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj