Polecane posty

gogo500    0

mam pytanie znalazem Deutza dx 120 własciciel mówi ze ma popsuty synchranizator chyba w skrzyni Biegów moze ktos wie ile takie cos kosztuje lub jakis reduktor

Edytowano przez gogo500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

A może jeździłeś tym deutzem? myślę że może wyskakiwać któryś bieg na reduktorze najprawdopodobniej szybki.Jak cena tego deutza rok i stan?

Edytowano przez michaldeutz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogo500    0

Rok produkcji tego ciągnika to 1982-1983 stan ciągnika Bardzo Dobry Gosciu Mówił ze nie wchodzi jakis szybki bieg jezdziłem nim i wszystko elegancko chodzi tylko nie jezdziłem na wszystkich biegach cana ciągnika to 20 tys własciciel mówił ze wymiany jest chyba synchranizator lub reduktor

Edytowano przez gogo500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

No to się gościu myli tryb jest zjechany i szybkie biegi wyskakują wiem o co chodzi.Za taką kasę bym sam go wziął nie oglądaj się tylko go bierz mnie takie coś uczyniło 600zł z robocizną jak coś więcej chcesz wiedzieć pisz na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danus166    0

Posiadam dx 85 i wlasnie go rozbieram. Prosze o podpowiedz czy nie trzeba rozkrecac czegos w srodku pomiedzy mostem a skrzynia. Nie chce za duzo popsuc. Mile widziane foto . (na zewnatrz mam wszystko wybebeszone , sruby poluzowane od skrzyni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajto1990    4
Dnia 4.03.2012 o 11:11, michaldeutz napisał:

No to się gościu myli tryb jest zjechany i szybkie biegi wyskakują wiem o co chodzi.Za taką kasę bym sam go wziął nie oglądaj się tylko go bierz mnie takie coś uczyniło 600zł z robocizną jak coś więcej chcesz wiedzieć pisz na pw.

Kolego odblokuj wiadomości priv z forum. Mam kilka pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam ma ktoś Seme Exproler na sprzedanie, szukam takiego od 70 do 90 km
    • Przez PawcioN
      witam mam taki problem ze nie rozłacza przedniego napędu elektrozawór sprawny tylko niema prądu na w jednym kablu czy ma ktoś może schemat instalacji od załączania przedniego napędu?
    • Przez domel27
      Witam. Dziś nabiałem klime i zakuwalem jeden wąż. Klima się załącza ale słabo dmucha niskie ciśnienie pokazywalo na maszynie od klimy. Przewody od klimy oba ciepłe a jeden powinien być zimny. Co może być za przyczyna. 
    • Przez suchy5872
      Witam. 
      Czy ktoś z was może mi powiedzieć gdzie leży problem? Mianowicie w Deutz-Fahr Agrotron 135mk3 jak się na grzeje to ślizga mi się na 6 biegu połówka H. "Ślizga się" hm jest takie dziwne bujanie.. I teraz brzmi pytanie czy to jest wina pompy hydraulicznej, czy po prostu już jest koniec sprzęgła. Dodam że na innych biegach i połówkach jest wszystko ok. A jak jest zimny to i na tym wymienionym też chodzi dobrze. Pedał sprzęgła bierze dość wysoko...
      Gdzie szukać problemu.?
    • Przez Bartek1122
      Witam, mam problem z deutz fahr agrotron 120 mianowicie podczas jazdy zgasł mi z powodu braku paliwa i teraz nie wiem jak go odpowietrzyć. Proszę o szybkie porady 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj