Skocz do zawartości
qberto

Jcb 155-65 Usterki Problemy !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qberto    0

Witam niedawno zakupiłem ciagnik JCB Fastrac 155-65

z 1996 roku 7000 mth

3b766d011ca8c11dmed.jpg

09e1a1dea138a19bmed.jpg

i mam kilka problemów z nim a mianowicie postram sie zamiescic zdjecia i je opisac ;)

be22ae1c9dce0f24med.jpg

pierwszy problem wypieta wtyczka chya z rozdzielacza i nie wiem czemu jest wypieta i do czego ta wtyczka słuzy

be22ae1c9dce0f24med.jpg[/img]

2 problem to nie dzialajaca ta dzwigienka nie podnosza sie podnosniku z tylu ogulenie podnozenie dziala ale ta dzwigienka nie dziala i nie wim co moze byc tego powodem

e8156ca3c98fbdc2med.jpg

3 problem nie umiem tego kompyterla usrawic zeby pokazywal predkosc w km/h

c78f4672f8db00c0med.jpg

a 4 provlem to skoszona kabina i chyba ten silownik nie dziala co ja prostuje i tam jest taka dzwiginka i ja sie regiluje ale to nie pomaga moze ten silownik jest zesputy ??

79732224d8a619a6med.jpg

7374e44c3f7338c0med.jpg

Proszę o pomoc w tych usterkach ..

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najpierw to ja polecam zapoznanie się z poprawna pisownią bo czyta się to okropnie... po co kupiłeś ciągnik, który ma tyle wad ???

mariusz(ZDUN)    167

Też fakt poziomajk działa elektronicznie i to służy do poziomowania tylniej osi co do wyświetlacza da sie to zrobić ale za długo by tłumaczyć , co do elektrozaworu nie widzę dokładnie ale z 6ciu jeden jest zaślepiony nie dochodzi do niego prąd jeślo o EHR chodzi to nie wiem czy go wzbudzasz wogule bo on nie działa tak od razu po odpaleniu , a do doło ciężko i tak opada jak olej zimny

Wiadomość z agroFakt.pl

qberto    0

Proszę o pomoc z tym Komputerem pokładowym nie wiem jak go ustawić ,a może jakiś użytkownik fastrack'a miał problem z poziomowaniem tylnej osi ??

Najpierw to ja polecam zapoznanie się z poprawna pisownią bo czyta się to okropnie... po co kupiłeś ciągnik, który ma tyle wad ???

Jak się kupuję 16 letni ciągnik to nic dziwnego że ma usterki a na nowego mnie nie stać .

Edytowano przez qberto

michallos94    0

Witam kolego o co dokładnie chodzi z tym siłownikiem ? mam też jcb fastrac ale 3185 mam taki problem że jak jade ok 60km/h to okropnie trzęsie w kabinie i niewiem co zrobić żeby to naprawić .Mam znajomego co ma też jcb i u niego jest ok jedzie się super

genesisjcb    0

Witam

Jeżeli ciągnik stoi równo i rama (odbój) jest ok.10cm od mostu to masz uszkodzony akumulator gazowy znajdujący się przy amortyzatorze zielona bańka .Najłatwiej go sprawdzić odkręcając go i wkładając tępy srubokręt do środka , ma się czuć napiętą gumową membranę , jeżeli tak nie będzie to pozostaje wymiana na nowy.Posiadam takie akumulatory w sprzedaży :) .Pozdrawiam

szarywilk    62

a je jeśli nie stoi równo to rozbierz ten zaworek regulacyjny pewnie si przytarł i ci nie poziomuje - u mnie czyszczenie plus smarowanie pomogło

koses1    0

a ile kosztule taki akumulator nowy albo regenerowany ? bo mój się zrobił trochę sztywny

mpopis    2

Witam. Mam problem z moim 2135. Wyświetliły mi się 3 błędy: T004, T005 i T126 Jeżeli ktoś wie co to znaczy ,to proszę o pomoc. A jeżeli ktoś ma książkę błędów to byłbym wdzięczny za skan.

genesisjcb    0

Błędy są od sprzęgła "brak kalibracji" o ile masz mokre sprzęgło . Jeżeli masz sprzęgło suche to ktoś narobił Ci bałaganu w sterowniku .Bez podłączenia do kompa i kalibracji nic sam nie zwojujesz . Posiadam interface diagnostyczny i w razie potrzeby służę pomocą jestem z Białegostoku.Pozdrawiam

Zitro    1

i mam kilka problemów z nim a mianowicie postram sie zamiescic zdjecia i je opisac ;)

be22ae1c9dce0f24med.jpg

pierwszy problem wypieta wtyczka chya z rozdzielacza i nie wiem czemu jest wypieta i do czego ta wtyczka słuzy

Witam.

W pierwszej kolejności przeproszę za wyoranie tematu sprzed prawie roku, ale zawsze się może się komuś przydać kolejna informacja.

Wtyczka ta nie musi być podpięta. jest to elektrozawór wyłączania przedniego napędu ( ten po prawej jest od WOMu) Przedni napęd wyłącza się gdy ten elektrozawór dostanie prąd i puści olej. Gdy prąd zostanie odcięty(np. awaria elektrozaworu lub urwany kabelek) p. napęd zostaje uruchomiony. Ta górna wtyczka nie ma zastosowania, bynajmniej u mnie.

Pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach