Skocz do zawartości
gogo500

Ciągnik Eicher

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lewy12    0

Pierwszy raz widze taką marke ale to chyba jakieś ruskie bo niema chłodnicy to ciekawe jak jest w śilne upały a bendzie obciążony to może jajecznica sie usmaży :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Jak się czyści żeberka cylindrów regularnie to silnik pracuje wzorowo.

Deutz Fahr stosował silniki chłodzone powietrzem w ciągnikach dużej mocy, a nawet w kombajnach zbożowych i można? można ale normy emisji spalin zmusiły ich do zrezygnowania z tego rozwiązania.

emillo1212    15

Ja mam ciągnik chłodzony powietrzem i bardzo dobrze się spisuje, nie ma szans sie zagrzać nawet w najwieksze upały, no chyba że byłyby zabrudzone żeberka ale jak są czyste to taki system chłodzenia jest super.

gadek5228    132

Mam właśnie silnik chłodzony powietrzem w kombajnie Fahr i nigdy nie było z tym problemów.Że silnik chłodzony powietrzem nie koniecznie musi oznaczać że jest zły.

Darkon    0

Mieliśmy kiedyś Eichera z 68 roku, super ciągniczek, silnik 3 cylindrowy a jego zaletą było niskie spalanie, niestety z braku dostępnych części sprzedaliśmy go :(

maciek1425    3

Budowa podobny co starszych MFów

bo MF wykupił eishera dlatego dużo marek miało tj. swoje filie w niemczech jd wykupił Lanza, ihc w neuss i gdzies we francji amerykańce przysyłali silniki a ZF robił skrzynie pompy podnośniki i przednie napędy ford gdzies w belgii i chyba szwecja i dania claas wykupił renaulta itd. itp. ......

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach