Skocz do zawartości

Claas Ares 697 ATZ Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam problem z ciągnikiem Claas Ares 697ATZ w ostatnim czasie gdy włączam ciągnik to nie chce ruszyć. Zaświeca się kontrolka diagnostyki przekładni, która szybko mruga i słychać brzęczyk i nic ani do przodu ani do tyłu. Mam pytanie czy ktoś się już z tym spotkał i co może być przyczyną tego? Czy da się usunąć ten problem samemu czy będę musiał wzywać serwis? Może ktoś się już z tym problem spotkał i wie co może być przyczyną tej usterki. Tak to wygląda na panelu w ciągniku jest to kontrolka podpisana nr. 8 Lampki Kontrolne

Opublikowano

Prawdopodobnie masz gdzieś jakieś zwarcie , jeżeli nie chcesz na początek wzywać serwisu to proponuje najpierw przeryc wiazki . Niestety w tych ciągnigach to dość częsty problem ,że sie przecierają ...

Opublikowano

Kolego jak masz przekażniki po lewej stronie to od góry masz 2 słupki przekażników po 3 szt w słupku przełóż je przekaźniki z dolnego słupka w górny a z dolnego w górny u mnie też tak było poprostu nie ł☺aczy ci ale to powinno pomóc a jeśli to nie to to serwis i prawdopodobnie moduł sterowniczy a to wydatek rzedu 10 tys zł

Opublikowano

Witam

Mam Aresa 697ATZ i ostatnio podczas pracy zaczął drżeć cały ciągnik, i czy to w polu czy jadąc drogą drży tak samo, jedynie na D6 nie drży, na obrotach silnika do 1500 drży bardziej a powyżej trochę mniej ale cały czas odczuwam drżenie. Miał ktoś taki problem, co może być przyczyną? Dodam że na postoju nie drży niezależnie na jakich obrotach jest silnik, tylko podczas jazdy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez WPL
      Witam proszę o pomoc problem z skrzynia biegów na rozgrzanej zapala się bład 75D7 i przestają działać zakresy lub zawiesi sie na (D) lub działają trzy zakresy A-B-C  z góry dziękuję 

    • Przez Wiesław446
      Witam mam problem  w Celtisie z półbiegiem zając na żółwiu ciągnik jedzie do przodu i do tyłu a na zającu się wyraźnie ślizga i wydaje dziwne wycie tak jakby coś nabierało obrotów . stało się to podczas normalnej jazdy.zmierzone ciśnienie przy elektrozaworach tych od rewersu ciśnienie na 26 atm pojawiły się po puszczeniu sprzęgła i włączenia jazdy do tyłu lub przodu czy to będzie kwestia mechaniczna czy można jeszcze coś zmierzyć. Dodaje film na którym słychać odgłos przy zającu
      VID-20260608-WA0001.mp4
    • Przez mateuszskib
      Jeśli chodzi o listwy to są wymienione 

    • Przez mateuszskib
      Czym może być spowodowane to że koło jest tak blisko zwrotnicy 


    • Przez farmer_89
      Co wybrac reno ares 640? czy claas ares 697?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v