Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
konopek115

Unia Cut XL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Unia
konopek115    0

Witam.Mam zamiar kupic unie cut xl 3,2m wersje zawieszana i mam kilka pytan.

1.czy ta taleerzówka (3.2M) pujdzie z pronarem 1025a na ziemiach srednio 3 klasy z malymi górakami ?

2.Czy talerze talerze składają sie do transportu - pola mam blisko ale msuze przejechac przez główne drogi i 3,2 bedzie za szeroko

hendryk21    2

powinien dać sobie radę, ja swoim belaruskiem 1025 śmigam z akpilem 3,4 ;na drodze jest trochę ciężko ale da się jechać

KPK Kumurun Team

Witam.Mam zamiar kupic unie cut xl 3,2m wersje zawieszana i mam kilka pytan.

1.czy ta taleerzówka (3.2M) pujdzie z pronarem 1025a na ziemiach srednio 3 klasy z malymi górakami ?

2.Czy talerze talerze składają sie do transportu - pola mam blisko ale msuze przejechac przez główne drogi i 3,2 bedzie za szeroko

kolego ja z taką samą śmigam 105 i na dobrych górkach daje rade bez problemu tylko kup z pazurem między tależami bo ona jest w kształcie X i zostawia calizne a tylne talerze robią bruzde na środku i wałek do niej by się zprzydał

Wiadomość z agroFakt.pl

ja mam bomet 3,15 i ciągam u-1224 i jak wkręce cięgło to ma co ciągnąć. Wałki są też w kształcie X 4 wałki i zostawiają bruzde na środku ale mam wałek i jest równiutko ;D

endzit    26

Ja mam taką z wałem strunowym i powiem że ta franca to waży i buja 12tką aż nie miło. składać to raczej cięzko bo pracuje się na max zsunięciu, a jak się rozsuwa to sekcje coraz bardziej są poza obręb maszyny. Nigdy w żadnych warunkach mnie nie zawiodła- skuteczność zagłebiania, ale te talerze 660- trzeba uważać bo łatwo w polu narobić sobie bruzd i nierówności, zwłaszcza jak szybko się jeździ.

To moja opinia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kolba12
      witam zastanawiam się który agregat wybrać oba z UG ares sprężynowy czy talerzowy i z jakim wałem na 4 klase ziemi.
    • Przez kingway
      Witam , zamierzam kupić nowy agregat urpawowo siewny do traktora o mocy 150 km . Mam na myśli coś z firmy Agro-Masz , szer. 4 m - co co o tym sądzicie ?
    • Przez gigix
      Noszę się z zamiarem zakupu brony 5 polowej ciężkiej produkcji Jarmetu, i w związku z tym mam pytanie czy ruskie 80km da rade i czy wogole taka brona dobrze uprawi pole przed siewem.
    • Przez pala92
      Witam czy ktos posiada brone hermes 3m? Czy zetor forterra 125 da sobie rade brona+poznaniak 3m? Czesto gdy sieje po ziemniakach lub burakach jest dosc mokro i czy brona nie bedzie sie zapychac? Czy wjezdzacie brona prosto w orke ? Orientuje sie ktos jaka jest cena nowego hermesa? Jak z awaryjnoscią tej brony? Jaka jest wydajnosc takiego zestawu? Gleby i piaski i gliny ale raczej ciezko sie rozbijaja.
    • Przez AleksanderX
      Mam zamiar kupić agregat talerzowy Strumyk 3m z hydropakiem i pekerem cena zachęcająca bo 12,5 tys brutto plus dodatkowa wał rurowy na kukurydzę ale już dodatkowa dopłata Oglądając w internecie dość fajnie wygląda ale jak się sprawuje w praktyce  Może ktoś kto go posada podzieli się swą opinią