Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Turbina

FiatAgri

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Turbina    9

Witam wszystkich, chciał bym się dowiedzieć jak najwięcej o marce FiatAgri,a konkretnie o ciągnikach powyżej 100km,morze ktoś z agrofotowiczów ma w posiadaniu taki ciągnik,bądź ktoś ze znajomych i chciał by się podzielić wszelkimi spostrzeżeniami na ten temat,to zapraszam.

Azazello    0

znajomy ma ciągnik Fiata 70 88 seria koni ma około 70, 93 rok, sprowadzony z Angli, pracował na poczcie, 3700 mth, z wyglądu ciągniczek w miare za około 22 tysie, z rewersem, radiem, wspomaganie kierownicy, ciągniczek niczego sobie, gość sie cieszy z zakupu, przedtem miał c 360

Turbina    9

no to na pewno się cieszy,jak się przesiadł z 360 to różnica bajeczna,a jak jest do nich z częściami zamiennymi?

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Mało popularna bo te ciągniki nie były oferowane jako nowe, no i niema głównego importera części...

suzi26    0

Witam, znajomy ma Fiatagri o mocy 190km. Z tego co wiem to jest z niego zadowolony. Części to są jak u NH, więc nie ma problemów!! Zastąpił on zetora 16145 i w pługu obacanym Uni coągnie o skibe więcej 5. By pociągnoł bez problemów 6 skibowy ale można dokręcić tylko jedną, więc zmienia płóg!! Użytkuje go ponad rok i nie nażeka!!!!

fiatolot    0

ja mam fiata 680-H i jestem bardzo z niego zadowolony bo mało pali w porównaniu do c 360 i komfert dużżżżoo leprzy wspomaganie wyciszona kabinka i wogule ekstra bryka posiada 68 KM mam go prawie rok iniemam problemu z otpalaniem zimą niechce innego w porównywalnej mocy POZDRO 8) :P :P

black08    3

o ile wiem to fiatagrii był w ofercie nh przez jakis czas ostatnie nowe modele dostepne w sieci nh Brzoza koło Bydgoszczy to model chyba dt 180-90 i - 160-90 czy cos takiego (ok 160 i 180km ) te akurat modelle produkowane sa juz od poczatku lat 80 jak nie wczesniej, oczywiscie w ostatnich wersjach czyli ok 97-98 rok (moze były jeszcze nowsze modele) zmieniono skrzynie były jakies półbiegi pod obciazeniem i podobno ehr, klima napewno. w Holandii miałem okazje jezdzić modelem ok 98km rok chyba 97 i wrazenia na + nie był to jd ale prosty dosyć zwinny wielkość 914 ale zwrotniejszy szybszy lepsza skrzynia mimo braku ehr wmiare dobrze sie nim robiło, w kabinie troche ciemno bo mało szyb i duzo blach ale była klima i otwierana przednia szyba. napewno lepszy od ursusa i w porównywalnej cenie zarówno mniejsze jak i wieksze modele cenowo ciut drozsze jak odpowiedniki w ursusie, silniki nowszych iveco, ale widziałem kiedyś 80km z 90 roku i na silniku pisało made in yugoslawia :P osobiscie wolałbym dt 180 niz 1614

ps były tez nh identyczne do fiataagri (kanciaste) tylko niebieskie i były nh brazowe cos w stylu tl, takze pewnie kupujac fiata z 98 roku to tak jakbys kupił nh moze troche mniej wypasionego. pozdro

http://www.agriaffaires.de/gebrauchte/trak...agri-f-100.html

http://www.agriaffaires.de/gebrauchte/trak...gri-180-90.html

http://www.agriaffaires.de/gebrauchte/trak...ri-f-130dt.html

http://www.agriaffaires.de/gebrauchte/trak...holland-88.html

pare ofert

Tworkowiak    103

Wiatam

Chciałbym odkopac temat i zapytac was czy wiecie cos na temat jednego z ostatnich Fatagri. Chodzi dokładnie o serię 60-94 - 88-94 - ma ktos ciagnik z tej serii? Interesuje mnie wszystko, ponieważ mam na oku model 88-94 w super stanie z 94 roku za niewygórowaną kasę.

adikpl1    179

Jeśli chodzi o tą serię to jego następcą są kolejno NH L, TL, TL-A i T5000. Licencję tej serii sprzedano także chińczykom i jest sprzdawana także w Europie pod nazwami Zefir i YTO :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować