Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RobMaximus

Pomoc przy T7050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RobMaximus    0

Witam, posiadam nowy ciągnik T7050, ale instrukcję którą mam różni się co do ciągnika.

Zauważyłem to przy gałce od zmiany biegów, tak wygląda gałka do biegów w książce:

kfoto0119.jpg

A tak u mnie w ciągniku to wygląda:

kfoto0123.jpg

Ostatnio zacząłem się interesować "Sekwencją zawracania na poprzeczniaku", bardzo ciekawe ale niestety w mojej instrukcji jest inny opis i są inne symbole niż w ciągniku. Tak wyglądają w ciągniku:

kfoto0125.jpg

Ale pomyślałem sobie że dużo inaczej być nie może, a ten pan co ciągnik przywiózł mówił że większość tak i tak się nauczę poprzez próby i błędy. Więc wypróbowałem i teraz nie działa ta funkcja i wyskakuje następujący błąd:

kfoto0121.jpg

Niestety nie mogę tego błędu zmazać, czy ktoś może mi pomóc??

Co mogę zrobić

garek    67

instrukcja od 7050 autocomand a ciągnik power comand. Jak nikt ci nie pmoże to daj mi sówj adres wysle ci ksero instrukcji PC . Gdzie kupiłes ten ciągnk? dzwon do kolesia żeby ci przywiózł szybko instrukcje obsługi. A jak coś to pisz na privie

Edytowano przez garek

Wiadomość z agroFakt.pl

garek    67

wejdz na chat jak możesz teraz to sobie popiszemy musisz posukać częsci dotyczącej power comanda

Edytowano przez garek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez radek151
      Witam. Jestem świeżym posiadaczem New Hollanda T7 i mam pytanie- od czego odpowiedzialny jest suwak przy regulacji głębokości na którym jest skala od 0-10 i kiedy go przestawię, na ekranie pokazuje się coś takiego jak "siła uciągu". Prosiłbym o "łopatologiczne" wyjaśnienie i podanie konkretnych przykładów do czego się używa takiego ustawienia :) Z góry dziękuje 
    • Przez Janek313
      witam wie ktoś jak się kalibruje podnośnik w new hollandzie t7.200. Proszę o szybką odpowiedź 
      ps. z góry dzięki 
    • Przez Piotr6991z
      Witam.
      Mam pytanie czy wie ktoś może jak wybrać stopień twardości osi? W instrukcji jest napisane, że są 3 tryby: twardy, normalny, miękki. Aby zmienić ten tryb należy przytrzymać przełącznik blokady osi ponad 2s i na tym ekranie (przy liczniku) ma się coś wyświetlić, ale próbowałem i nic się nie wyświetla. Podłokietnik classic ten zwykły.
    • Przez rosolinnio
      Witam mam pytanie czy wie ktoś może jak zrobić kalibracje przekładni napędowej Power Command ?? czy trzeba do tego serwis wezwać zęby ja wykonali???? a i Szczęśliwego Nowego Roku:):rolleyes:
    • Przez ZbignevDzierkacz
      Witam jestem wlascicielem new hollandu t7 185 kupiony w tym roku skrzynia biegow range comand eco 19×6 z duzym podlokotnikiem i monitorem, od samego poczotku przekladni pracowali jak nalezysie , szybko przelaczali soe po 35h pracy ,zaczolsie problem w przelaczanie z 12na13 i z 13na12 3 sekundowa przerwa i z 6 szybkosci przezuca na 8 odrazu 7 omija i jezeli chcem z 7 przeloczycie na 6 prz3lacza odrazu na 5 omija 6 chcialbym informacji moze ktos mial doczynienia z czyms podobnym 8 udzeli informacji