Zaloguj się, aby obserwować  
pawel2793

Lamborghini 1506 DT (Same Laser 150)

Polecane posty

pawel2793    0

Wtam:) posiadam Lamborghini 1506 DT.

i chciałbym się dowiedzieć jak można podciągnąć sprzęgło, ponieważ jest dla mnie za płytkie. pedał jest niżej niż od hamulca. No i czasami jest problem z wrzuceniem wstecznego i trzeba "na dentystę" xDD Może wie ktoś jak temu zaradzić? Ten ciągnik posiada to samo co lamborghini 1506, 1306 i 1106 Oraz same laser 150, 130 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12

witam mój znajomy też ma Lambo 1506 i jak nim jeździłem to też był problem ze wrzucaniem biegu wstecznego no i sprzęgło do końca nie odbijało ale jest na to rada pod spodem jest śrubka na odpowietrzanie sprzęgła wpierw wćiśńij pedał sprzęgła odkręć sróbkę niej zejdzie powietrze zakreć i naciskaj pedałem. musisz to tak często robić aż samo sprzęgło odbije do samego końca. życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djmisiu65    0

a czy zdarza wam się też w lamborghini że sprzęgło działa dopóki jest zimne albo nie nagrzane? bo mi sie zdarza że po dłuższej pracy sprzęgło jakby całkiem sie zapowietrzy i trzeba kilka razy popompować żeby wyrzucic bieg no nie wspominam o wrzucaniu bo biegi jakby nie wchodzą do końca i wyskakują...

 

problemu nie ma gdy sprzęgło jest chłodne... niewiecie może jak to rozwiązać? bo ciągłe odpowietrzanie mnie nudzi... aha no i jest pewna różnica ale myśle że w konstrukcji jest to to samo mój Lambo to 1556DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2793    0

dzięki za podpowiedz:) jutro poszukam tej śrubki i się pobawię z tym :)

djmisiu65 - raz tak miałem że żaden bieg mi nie chciał wskoczyć, nie wiem czemu. odczekałem z 10 min i już było ok.A! ten problem z wrzucaniem biegu to ta u mnie najgorzej jest jak jest zimny.

Ej...interesuje mnie klamka i siłowniki od szyberdachu. Ma ktoś może? lub wie od czego pasuje?

I mam jeszcze jedno pytanie. Wie ktoś od czego to jest co jest na zdjęciu zaznaczone w kółku?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34f2eb0989c8682a.html

zdjęcie z neta. u mnie nie ma tego pomarańczowego włącznika czy coś tylko jest zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj