Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz2v51

Landini Mythos 110 Delta Five

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz2v51    0

Witam.Mam pytanie dlaczego Landini Mythos 110 Delta Five po właczeniu świateł gdy jechać na polu(wolno) lub na asfalcie (szybko) sam zwalnia,szarpie itp...ogólnie to zrzuca go z najwyższego półbiegu i trzecia kontrolka gaśnie aby dwie się świecą... :( :( :( :( Dzieje się to tylko gdy odpalę światła bez świateł wszystko jest ok!. Czy może gdzieś jakieś zwarcie itp...miał ktoś już podobny problem lub słyszał o takim czymś...jeśli tak to pisac dlaczego tak sie dzieje...z góry dziekuję :)

JurekS    4

Po pierwsze sprawdź ładowanie i w jakim stanie są akumulatory, bo najpewniej jest tak ze jak właczasz światła to następuje spadek napięcia

i dzieją się cuda. Ja bym obstawiał słabe ładowanie:)

Lukasz2v51    0

Po pierwsze sprawdź ładowanie i w jakim stanie są akumulatory, bo najpewniej jest tak ze jak właczasz światła to następuje spadek napięcia

i dzieją się cuda. Ja bym obstawiał słabe ładowanie:)

Wszystkie 4 halogeny zapalałem i pozycje i jest dobrze...aa tylko na krótkich i długich szarpie,przerywa i przystaje....

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz2v51    0

Jakie napięcie ładowania wyszło z pomiaru?

Problem naprawił się sam że tek powiem( była przeczyszczona jedna część...nie pamietam jak to się dokładnie nazywa) kosztowało mnie to 7 zł( WD-40) ponieważ na stykach miałem przy rdzewiane i dobrze prąd nie przechodził...

Oczywiście bez telefonu do serwisu się nie obyło...inaczej sam bym nie wpadł na ten pomysł...

Pozdrawiam Łukasz

Dodam słowa eletromechanika z serwisu:

"Landini wiadomo ma bardzo dużo elektryki...tak że nie lubią czestego mycia..."

A ja 2 tygodnie wcześniej zlałem swojego na wylot kartcherem pod ciśnieniem i niema się co dziwić że strzelił focha xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować