Skocz do zawartości
kjubus

Poszukiwania słoneczników

Polecane posty

kjubus    0

Witam,

wiem, że pewnie jestem nietypowym przypadkiem na tym forum ale chyba tylko tu znajdę pomoc. Szukam pola słoneczników (najlepiej w Wielkopolsce) żeby się zaręczyć. Czy ktoś mi pomoże i podpowie gdzie takowe mogę znaleźć? :)

kjubus    0

generalnie mieszkam w Poznaniu, dlatego szukam czegoś w Wielkopolsce ale jestem w stanie podjechać dalej ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

atomik    145

ja mam okolice Łodzi ale jeszcze nie kwitnie a zaczynam kosić powoli, ma pąki kwiatowe, a czemu taka sceneria ? do zdjęcia ? czy jakieś inne upodobania ?

kjubus    0

moje Dziewczę uwielbia słoneczniki i pomysł wydał mi się całkiem dobry. zdjęcie też można jakieś cyknąć. do Łodzi jestem w stanie pojechać - ale do kwitnących słoneczników ;)

andrzej2110    529

Trochę się spóźniłeś bo niedaleko mnie skosili kwitnący słonecznik. A w tamtym roku było pole z 10 ha słonecznika. Ładnie wyglądał na jesieni (był siany w czerwcu)

atomik    145

kolego poczekaj 7-10 dni i wal do mnie:) są już pąki więc lada moment będzie kwitł

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,

wiem, że pewnie jestem nietypowym przypadkiem na tym forum ale chyba tylko tu znajdę pomoc. Szukam pola słoneczników (najlepiej w Wielkopolsce) żeby się zaręczyć. Czy ktoś mi pomoże i podpowie gdzie takowe mogę znaleźć? :)

A może narzeczonej chodziło o "Słoneczniki" Vincenta Van gogha, :P a TY chcesz ją wywieźć w pole słoneczników :lol: ludzie macie problemy, za trochę ktoś będzie szukał pola konopi Indyjskich ażeby się zaręczyć :P

kjubus    0
kolego poczekaj 7-10 dni i wal do mnie:) są już pąki więc lada moment będzie kwitł
jeśli nie znajdę nic bliżej to na bank wpadam :) tylko jakieś szczegółowsze namiary mi daj ;)

chyba łatwiej odszukać pole konopi niż pole słoneczników ;)

atomik    145

kolego napisz do mnie wiadomość lub na gg 2204833 i jak tylko zakwitną dostaniesz cynk, mieszkam 9 km od zjadzu z autostrady w Strykowie więć połączenie gitez

kolego napisz do mnie wiadomość lub na gg 2204833 i jak tylko zakwitną dostaniesz cynk, mieszkam 9 km od zjadzu z autostrady w Strykowie więć połączenie gitez

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez kornas
      Witam. Czy ktoś z forumowiczów prubował pryskać rzepak ozimy navigatorem wiosną w celu zwalczenia maku polnego? Wiem że nie ma rejestracji na stosowanie wiosną, ale bardziej chodzi mi o to czy może on uszkodzić rzepak nawet przy zmniejszeniu dawki?? No chyba że znacie coś innego co zwalczy mak?? pozdrawiam
    • Przez TopAgroPlus
      Witam mam pytanie odnośnie nawozów pod rzepak ?Jakie dawkowanie soli potasowej i fosforanu amonu?