Skocz do zawartości

Polecane posty

TOMASZOX    0

proszę pomóżcie mi jaki ciągnik mam wybrać żeby był jak najlepszy do ładowacza

- 70-105 km

- do bel, gnoju itp.

- na ok 150 ha + usługi

- do 120,000 PLN

- do rozsiewacza, najlepszy do ładowacza, opryskiwacza, przyczep, prasy,

- prosty

- nowy

- 4 cylindry

Edytowano przez TOMASZOX

caseih4230    0

Mam case 4230 z rewersem dobra sprawa mały zwrotny mało pali. Udźwig mojego tura 2T. Bez turbiny kabina ogrzewana są też modele Xl z klimą ale ja mam LP :) Da też modele 4210,4220,4240.i 5120 te co wymieniłem mają 4 cylindry Mój pusty bez tura waży 3430kg,82km. Jak coś to mój robi na tartaku i radzi sobie z każdą belką najwieksza miała 3m3 i ważyła coś koło 2T. Z tyłu mam balast betonowy 1100kg. Były momenty że nawet on nie pomagał bo taki ciężar wiozłem. Pozdrawiam :)))

Wiadomość z agroFakt.pl

Farmer94    0

Ale to ma być nowy czy używany, do jakiej ceny, prosty czy z elektroniką, 6 czy 4 cylindrowy, to będzie główny ciągnik??? Jest wiele pytań, sprecyzuj swoje oczekiwania! ;)

yahooo777    698

Właśnie, szczegóły jakieś, alternatywne prace jakie miałby jeszcze wykonywać bo to bardzo ważne

KarolT25    40

oprócz ładowacza na pewno będzie z czymś innym pracował napisz na ile ha wysoki ma być będziesz baloty nim układał itp? ;)

michal1313    0

Duży zakres mocy jeśli chodzi o ciągniki proste i niskie z ładowaczem do prac około gospodarczych to polecam Farmtraczka 675DT (75KM) lub troszkę większy Farmtrac 686DT (82KM) oba z rewersem i silnikiem perkinsa (mało palą) tego mniejszego można juz kupić około 110tyś brutto. A łatowacz to jak wszędzie zależy od osprzętu czyli od 15 tyś do 30 tyś.

Dinek94    13

Ludzie czytajcie jego pytania do końca pisze przecież ze NOWY to po co się pytacie czy nowy :lol: .

rafalkom555    13

Dla niego to będzie nowy a dla kogoś już używany :lol:

Zwróć uwagę na to że ten post był edytowany i jak większość pytała to jeszcze tego nie było :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się