Zaloguj się, aby obserwować  
michal85

New Holland 7840-kody błędów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal85    9

Witam. Wyskczył mi błąd na wyświetlaczu "E24" czy ktoś wie z czym to może być związane??? Proszę o pomoc. Z góry dziekuję

Wacek21    35

Po co 2 takie same tematy ?

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

krolikNH    56

Ten temat zostaje, poprzedni został usunięty

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Wiadomość z agroFakt.pl

michal85    9

Dzięki za odpowiedzi...choc nie do końca na temat. Już se poradziłem. A tak dla informacji to błąd E24 oznacza wymaganie kalibracji skrzyni biegów.

Pozdrawiam

joko    0

kolego napisz czy warto nabyc takiego new holanda 7840 bo zastanawiam sie nad kupnem ale boje sie skrzyni bieguw

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 22tomek22
      witam mam taki problem z new holland tm150 a mianowicie ciągnik jak pracuje to nic nie słychać ale jak załączam napęd przedni zaczyna jakby wyć hydraulika i przewód od akumulatora hydraulicznego mocno drży ale jak wyłącze napęd to znowu wszystko ustaje pompa jest nowa wymieniona pół roku temu filtr nowy zawór na pompie czyszczony prosze o pomoc w diagnozie z góry dziękuje
    • Przez xDYMEKx
      Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika NH TM165. Ciągnik przez ostanie pół roku dobrze się sprawował natomiast teraz mam z nim problem z niedziałającym wom-em. Błąd P34 zawsze wyświetla mi się podczas niskich temperatur lub podczas opadów deszczu. Jeżeli ktokolwiek miał problem z tym błędem będę wdzięczny o wskazówki jego naprawy.
    • Przez Ziomek111222
      Cześć ! 
      Posiadam ciągnik New holland tm 120. Czy ktoś może wie co to za przewody elektryczne idące w stronę chłodnicy? Jeden jest przerwany, a drugi uszkodzony. Czy ta metalowa część na zdjęciu powinna się rozkręcić ?

• Przez Ziomek111222
      Cześć !
      Pacjentem jest ciągnik new holland tm 120, a dokładnie fotel pneumatyczny. Wymontowałem sprężarkę w siedzeniu bo nie pompowała. Chciałbym zapytać, czy może wie ktoś co to za sprężarka bo nie mogę takiej znaleźć. Mam nadzieje, że uda się ją naprawić bo silniczek działa jedynie jest problem z przekazaniem napędu na tłoczek. Może da się do tego kupić jakieś części zamienne lub zamiennik takiej sprężarki ? Wielki dzięki z góry za pomoc :).

• Przez wasyl69
      Witam mam problem z NH TM 120 mianowicie nie mogę włączyć blokady po naciśnięciu guzika tylko zapiszczy i kontrolka się nie zapala i blokada się nie załącza a jak się załączy to po chwili się rozłączy po za tym za każdym odpaleniem wyświetla się błąd P32 przez co  nie działa auto blokada  i automatyczny 4wd i od czasu do czasu jak jest wilgotno pali się błąd p34. PS nie mogę znaleźć potencjometru skrętu przy prawym przednim kole a raczej na pewno go niema.

New Holland TM 120
      2002r skrzynia range command
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj