Zaloguj się, aby obserwować  
cichy303

MF 255

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cichy303    0

witam

co poradzicie na taki problem ze jak ciągnik jest zimny to ciężko odpala kilka nascie razy muszę prubuować kręcić aż odpali (aku. sprawny) a jak się nagrzeje np przy rotacyjnej i go zgaszę to nie ma żadnych szans by odpalił po przekręceniu kluczyka brak reakcji.

powiedzieli mi ze to moze być pompa paliwa co o tym myślicie?? i czy jesli to pompa paliwa to gdzie mozna ją regenerować woj łódzkie???

i najwarzniejsze czy przy odkręceniu i przy założeniu są jakieś problemy czy trzeba coś ustawiać i w ogóle czy mozna to samemu zrobić ??? chodzi o odkręcenie i założenie??

z góry dzięki

ciastek12    44

Kolego...zobaczy czy jak sie rozgrzeje to rozrusznik nie jest ciepły?? Tulejki mogą już być wymiany...ale mogę się mylić;/

Wiadomość z agroFakt.pl

cichy303    0

apowiedz co to te tulejk na czym i gdzie są

Edytowano przez cichy303

ciastek12    44

tulejki zamieszczone są na osi wirnika...najlepiej oddaj rozrusznik do elektryka...on już sobie z nim powinien poradzić i naprawić wszystkie defekty;d

nasil90    97

To raczej będzie rozrusznik tak było u mnie wymieniliśmy go na szybko obrotowy i nie ma problemu, jeśli to rozrusznik to pompę zostaw w spokoju.

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.

maniek0277    2

Jeżeli chcesz robic pompe to lepiej wymienic cała głowice,w regenerowanych nie masz pewności ile pochodzi.Z wyjeciem nie ma duzo roboty,odkrecasz z przodu pokrywke odkrecasz pompe od rozrzadu,korpus i pompa zdemontowana.O ten tryb nie martw sie sam nie ma mozliwisci przestawic sie.Zaznacz tylko kąt wtrysku na pompie i obudowie.A moze wystarczy dawke zwiekszyc i bedzie palił.

zenas    11

:blink: kolego to co piszesz nie ma nic wspólnego z pompą wtryskową, tak jak to zauważyli wcześniej koledzy raczej rozrusznik lub nie drożny układ paliwowy. :huh:

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

cichy303    0

hej

wkońcu było trochę czasu by sie zabrać za ten rozrusznika kupiłem w sklepie komplet 5 tulejek za 8zł i 4 szcztki za 13zł

rozebrałem go w całości i jak sie okzalo było miejsce tylko na 2 tulejki na początku i na końcu wirnika dodatkowo wyczyściłme styki wirnika z szczotkami bo w rowkach dziwnym sposobem była miedź po założeniu szczotek i skręceniu wszystko odpaliłme ciągnik i zapala od pirwszego strzału tylko ma inny dzwięk taki dzięższy czy to ok??

bo wcześniej jak zplałem to jednak robił się strasznie gorący prądowy kabel przy rozruszniku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Trekus
      Witam mam taki problem. Wymieniłem pierścienie na tłoku w podnośniku mf 235 . Założyłem podnośnik  na traktor i objawy są takie ze podnosi ale nie opuszcza. Proszę o pomoc bo nie mogę dojść co jest nie tak.
    • Przez Sobol9709
      Witam. 
      Posiadam mf235. Silnik przegrzany (pęknięta rurka płynu chłodniczego).
      Traktor zjechał z pola o własnych siłach choć mocy brak. Po rozebraniu silnika okazało się że wydmuchana uszczelka pod głowicą. Uszczelka nowa, głowicą splanowana wtryski po regeneracji okazuje się że chodzi jakby nie palił na jeden gar i dymi , nie ma mocy. Co jeszcze może być 
    • Przez xxGIENAxx
      Regenerował ktoś taki siłownik w MF 698t. Po zdjęciu osłony przeciwpyłowej i drucika zabezpieczającego brak punktu zaczepienia jak wyjąć pozostałe elementy. 

• Przez xxGIENAxx
      Witam. Mam problem z hamulcami z jednej strony w MF 698T. Mianowicie nie mogę odpowietrzyć lewej strony. Dodam że wymieniłem na nowe pompkę i cylinderek. Przewód do zaworu przyczepy odłączony, także lewy cylinderek zakończony odpowietrznikiem.  Problem polega na tym że pedał hamulca jest ciągle miękki, pomimo długotrwałego odpowietrzania w dwie osoby. Bąbelki powietrza nie pokazują się, a mimo to pedał jest wciąż miekki.  Przewody obejrzane, i nigdzie nie widać wycieku. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez BenekBuhaj
      Witam . 
      Mam taki problem w massey ferguson 675. 
      Gdy podłączam pod wyjscia w ciagniku kosiarke bijakowa z przesuwem bocznym . Przesuw działa tylko w jedną stronę. Inaczej mówiąc działa tylko żeby wypychalo tlok .  A nie ściąga go w druga stronę.  Nie wiem co może być nie tak . Czy może źle podłączam weze z kosiarki. Podkresle że od niedawna jestem posiadaczem ciagnika. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj