Skocz do zawartości
JohnDeere6320Premium

Jaki gruber do john deerea 6320

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gruber

Mam okazje kupic gruber unia grudziądz 3m z na spręzynie z siewnikiem do poplonów 2006 za 12 tyś do john deerea 6320 i nie wiem czy ten johny w tym pójdzie co myślicie .Czekać na 2,6 ???

Edytowano przez JohnDeere6320Premium

Wacek21    35

Zalezy od tego jakie masz ziemie

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

PGRTVP    0

Tak jak kolega u góry mówi zależy od ziem bo u mnie w WLKP, powiat Konin to na 100% by poszedł.

I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Wiadomość z agroFakt.pl

Szuma    12

bez problemu da rade, gruberem nie bedziesz przeciez pracowac gleboko, a 105KM z JD poradzi sobie bez problemu!

"Siła w jedności, jedność w wierzę"

nhfan    1

kolega powyżej to chyba nie pracował gruberem.... moim zdaniem i z własnego doświadczenia polecam 2,6 i nię będziesz narzekał ale jak chcesz pod górki trochę sobie popykac to bierz 3m tak nawiasem mowiąc to u mojego brata 1614 lata z gruberem 3m . . .

atomik    145

2,6 max ten agregat lekko nie idzie a nawet jak 3 m wezmiesz to bedziesz meczył traktor i predkosc nizsza a przy 2,6 wyzsza predkosc a to jest główny cel pracy gurberem predkość a nie byle przerzuciło ziemię

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KoziolekCS
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 

• Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez Krzysiekfigix
      witam zastanawiam się nad kupnem agregatu ścierniskowego brony talerzowej lub agregatu talerzowego co lepiej wybrać dodam że będzie pracowała któraś z tych maszyn z deutz fahr K610 maszyna ma głównie służyć do uprawy pożniwnej na glebach od 4 do 5 klasy
      proszę o pomoc
    • Przez John175
      Witam. Rozważam kupno grubera do uprawy bezorkowej do traktora 230kM. W gre wchodzą takie maszyny jak :  Kockerling Trio4m , Horsch Terrano 4FX, Lemken Karat 4m, Vaderstad TopDown 300. Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami? jakieś wady, zalety poszczególnych maszyn? Może znacie też ceny? Szukam maszyny która może pracować bez podcinaczy do min.30cm i z podcinaczami po ściernisku na 12-15cm. Wszystkie oprócz vaderstad to maszyny zawieszane lecz rozważam także inne marki maszyn, jeśli ktoś ma proszę o opinie.
    • Przez tomaszek767
      Cześć. Szukam talerzówki do uprawy ścierniska po kukurydzy ziarnowej. Raczej produkt polski (zagraniczne za drogie ewentualnie używka). Szerokość 3 lub 4 metry/ Wał gumowy (będzie też używana do uprawy pod kukurydzę). Zależy mi na dobry cięciu i mieszaniu.