Skocz do zawartości
JohnDeere6320Premium

Jaki gruber do john deerea 6320

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gruber

Mam okazje kupic gruber unia grudziądz 3m z na spręzynie z siewnikiem do poplonów 2006 za 12 tyś do john deerea 6320 i nie wiem czy ten johny w tym pójdzie co myślicie .Czekać na 2,6 ???

Edytowano przez JohnDeere6320Premium

Wacek21    35

Zalezy od tego jakie masz ziemie

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

PGRTVP    0

Tak jak kolega u góry mówi zależy od ziem bo u mnie w WLKP, powiat Konin to na 100% by poszedł.

I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Wiadomość z agroFakt.pl

Szuma    12

bez problemu da rade, gruberem nie bedziesz przeciez pracowac gleboko, a 105KM z JD poradzi sobie bez problemu!

"Siła w jedności, jedność w wierzę"

nhfan    1

kolega powyżej to chyba nie pracował gruberem.... moim zdaniem i z własnego doświadczenia polecam 2,6 i nię będziesz narzekał ale jak chcesz pod górki trochę sobie popykac to bierz 3m tak nawiasem mowiąc to u mojego brata 1614 lata z gruberem 3m . . .

atomik    145

2,6 max ten agregat lekko nie idzie a nawet jak 3 m wezmiesz to bedziesz meczył traktor i predkosc nizsza a przy 2,6 wyzsza predkosc a to jest główny cel pracy gurberem predkość a nie byle przerzuciło ziemię

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez John175
      Witam. Rozważam kupno grubera do uprawy bezorkowej do traktora 230kM. W gre wchodzą takie maszyny jak :  Kockerling Trio4m , Horsch Terrano 4FX, Lemken Karat 4m, Vaderstad TopDown 300. Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami? jakieś wady, zalety poszczególnych maszyn? Może znacie też ceny? Szukam maszyny która może pracować bez podcinaczy do min.30cm i z podcinaczami po ściernisku na 12-15cm. Wszystkie oprócz vaderstad to maszyny zawieszane lecz rozważam także inne marki maszyn, jeśli ktoś ma proszę o opinie.
    • Przez Krzysiekfigix
      witam zastanawiam się nad kupnem agregatu ścierniskowego brony talerzowej lub agregatu talerzowego co lepiej wybrać dodam że będzie pracowała któraś z tych maszyn z deutz fahr K610 maszyna ma głównie służyć do uprawy pożniwnej na glebach od 4 do 5 klasy
      proszę o pomoc
    • Przez witek
      hej jaki kupić agregat dla ciągnika o mocy 160km ?? firma i szerokośc ??....ziemnia u mnie raczej cięzka w uprawie
    • Przez kotek22kotek
      Chciałem się poradzić jaki agregat podorywkowy wybrać do ciągnika 80km -chodzi mi konkretnie o firmę  euromasz- czy model ap 22 -szerokość robocza 2,1m na ramie 80 na 80mm jest gorszy znacznie od tego samego modelu ale na ramie 100 na 100mm.
      Jeden ze sprzedawców mówił mi że model o ramie 100 na 100 jest wyższy -lepiej robi przy takim ciągniku i cięższy --który wybrać ??
    • Przez Wojtas501
      Zastanawiam się nad zakupem brony talerzowej szerokości 3m do ciągnika 100KM z planem chipu na 120KM (John Deere 5100M). Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze jest cena oraz jej masa. Ciągnik ma udźwig na kulach 3600kg, a 610mm za kulami udźwig wynosi 2700kg. Mam kilka ofert cenowych maszyn różnych producentów, tylko nie mam porównania ponieważ ich nie widziałem. Żniwa za pasem, więc na dniach będę musiał podjąć decyzję o wyborze. Poniższe oferty które mi zaproponowano (ceny netto):
      Mandam Gal-C + wał daszkowy 18 800 (waga ok 1600kg) Rolmako U693 + wał daszkowy, piasty bezobsługowe SKF, ekrany boczne ok 20 000 zł (waga ok 1450kg) Unia Ares XL + wał rurowy, osłony boczne, zgrzebło za talerzami 25 500 zł (waga ok 1530kg) POM Brodnica ALFA + wał daszkowy, piasty bezobsługowe SKF 21 560 zł (waga ok 1500kg) AgroMasz BT30 + wał teownikowy/daszkowy, ekrany boczne, piasty bezobsługowe 20 350 zł (waga ok 1500kg) Maszyna będzie głównie służyła do uprawy pożniwnej, w przyszłości będzie zamontowany siewnik poplonu. Posiadam agregat uprawowy ciężki Rolmako z tylnym wałem crosskill o wadze ok 1600kg i ciągnik bez problemu daje sobie z nim radę. Talerze we wszystkich maszynach są wielkości 560mm. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.